• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní pokoje Penzionu Heléné

Penzion Heléné dopřává svým hostům tu nejlepší péči. Veškeré interiéry hotelu včetně pokojů jsou klimatizované.

Ubytováni budete v nově zrekonstruovaných pokojích Classic (dvoulůžkové) či v nových luxusních pokojích Deluxe (dvoulůžkové až čtyřlůžkové). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, jsou vybaveny televizí a kuchyňským koutem s lednicí a využít můžete také vlastní balkon.

Gurmánský zážitek

Penzion má vlastní restauraci, která je vzdálená 100 m a je umístěna v jedné z nejstarších budov města Velký Meder. Čeká vás nezapomenutelný gurmánský zážitek, a to vše ve stylovém interiéru. Vychutnáte si snídaně a večeře, které se zde podávají formou švédských stolů či servírované (dle obsazenosti).

Kuchaři restaurace Heléné kladou především důraz na bohatost chutí a kvalitu použitých surovin. Milovníky kvalitního vína jistě potěší i místní vinotéka, která se nachází hned vedle restaurace.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Oldřich V.)

Vše bylo ještě lepší než bylo napsáno. Strava a vířivka super. Bazén jsme nevyužily protože ještě bylo chladno a chodily jsme do termálních bazénů. Strava výborná a majitel byl super. Doporučuji.

Vynikající (Marek G.)

Ubytovatel se ukázal jako sympatický chlap. Co se týče ubytování tak bylo vše v pořádku, ubytování komfortní, na úrovni a čisté. O to víc fajn to tam může být v létě, kdy je k dispozici i bazén. Polopenze v rámci ubytování skvělé, do restaurace je to sice krátká procházka, ale to nebylo ke škodě - spíš naopak. Personál restaurace velmi příjemný, pan číšník člověk na svém místě. I když přímo nenabízeli altenativu pro celiaky, tak vždy s něčím přišel a vyšel nám maximálně vstříc. Hodnotím pobyt jako velmi příjemný a jistě jsme zde nebyli naposled. Mohu jen doporučit.

Vynikající (Oto K.)

Velmi spokojen.