• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní pokoje Penzionu Heléné

Penzion Heléné dopřává svým hostům tu nejlepší péči. Veškeré interiéry hotelu včetně pokojů jsou klimatizované.

Ubytováni budete v nově zrekonstruovaných pokojích Classic (dvoulůžkové) či v nových luxusních pokojích Deluxe (dvoulůžkové až čtyřlůžkové). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, jsou vybaveny televizí a kuchyňským koutem s lednicí a využít můžete také vlastní balkon.

Gurmánský zážitek

Penzion má vlastní restauraci, která je vzdálená 100 m a je umístěna v jedné z nejstarších budov města Velký Meder. Čeká vás nezapomenutelný gurmánský zážitek, a to vše ve stylovém interiéru. Vychutnáte si snídaně a večeře, které se zde podávají formou švédských stolů či servírované (dle obsazenosti).

Kuchaři restaurace Heléné kladou především důraz na bohatost chutí a kvalitu použitých surovin. Milovníky kvalitního vína jistě potěší i místní vinotéka, která se nachází hned vedle restaurace.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Hynek B.)

Penzion Heléné je pěkně situovaný, strava moc dobrá, ale chybělo alespoň nějaké ovoce u snídaně. Ubytovaní standard, ale postele dost vrzají, až jsem se bal v noci otočit, abych manželku nevzbudil. Personal i majitel velmi ochotný a milý.

Vynikající (Michaela V.)

Krásné prostředí, vše odpovídalo nabídce.

Vynikající (Martina F.)

Pobyt odpovídal popisu, jen vířivka nefungovala. Dostali jsme větší pokoj za menší doplatek, protože majitel potřeboval menší pro někoho jiného. Bylo to samozřejmě po domluvě. Majitel vstřícný, strava dobrá.