14 léčebných procedur včetně masáží a zábalů na vás čeká při ozdravném sedmidenním pobytu Dr. Medik zaměřeném na rehabilitaci páteře v hotelu Flóra. V ceně balíčku máte plnou penzi i konzultaci s lékařem.

Trápí vás bolest zad? Tak to se těšte na řadu léčebně-rehabilitačních procedur, které s bolestí zad zatočí. Čeká vás konzultace s lékařem a následně masáže, zábaly, koupele a další.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milan S.)

Personál bol perfektný, procedúry na profesionálnej úrovni, strava bola vynikajúca a jediná výtka (avšak nesúvisiaca priamo) je slabé pokrytie signálom wifi v izbách.

Skvělé (Vieta T.)

Pobyt zodpovedal uvedenej ponuke. Strava bola dobra - moznost vyberu z 3 druhov jedal. K obedu aj veceri bol salatovy bufet. Z procedur zaujala najma novinka Morsky kupel. Personal ochotny a mily. Odporucam.

Vynikající (Dana P.)

Pobyt sa mi veľmi páčil, prostredie aj služby spĺňali moje očakávania. Personál bol veľmi príjemný a ústretový. Strava veľmi chutná, všetkého dostatok, príjemná obsluha. V budúcnosti sa sem ešte určite vrátim.

Skvělé (Erika B.)

Prostredie, hotel, strava, služby, personál splnili očakávané požiadavky primerané cene.

Skvělé (Pavel S.)

Pro ty co je bolí záda doporučuji. V hotelu vám všemožně vyjdou vstříc. Dá se domluvit na všem. Strava bez problémů a rozmanitá. Jen upozorňuji, že hotel má tak 2 hvězdičky - hůře vybaven, ale píle personálu to víc než kompenzuje.

Vynikající (Růžena M.)

Pobyt odpovídal popisu vše co bylo napsáno bylo splněno, hotel i když je starší je pěkně zařízený, velice mě potěšil bazén i služby procedur. Hlavně bych chtěla pochválit kuchyň, jídlo bylo opravdu chutné a celý personál příjemný.

Vynikající (Eva K.)

Výborná strava i obsluha, velmi milí zaměstnanci hotelu, wellness služby odpovídaly našim představám, krásné procházky po okolí. Nic bychom neměnili.

Vynikající (Michaela B.)

Personál uzasny - zlate rucicky. Strava - super. Procedury - na vybornej úrovni. Niet sa na co sťažovať.

Skvělé (Darina R.)

Prostredie hotela bolo na dobrej úrovni. Pobyt odpovedal popisu. Vyzdvihnúť by som chcela wellness služby a procedúry. Personál hotela milý. Strava na dobrej úrovni. Pobyt by som odporučila všetkým, ktorí si potrebujú oddýchnuť od všedných starostí.

Vynikající (Jana S.)

Spokojnosť maximálna, možno by som dala do ponuky v cene kúpy pobytu jeden vstup na kúpalisko Dudinka. Jedno malé mínus boli vyležane mäkké matrace. Strava chutná, personál milí a ústretový.