Pobyt pro jednoho v parádním, horském hotelu Magura ve Ždiaru, centru Belianských Tater. Součástí pobytu je polopenze, masážní křeslo, sleva do aquaparku Vrbov a nespočet dalších výhod s platností do konce října.

Relaxační pobyt v přírodě Belianských Tater

V Monkovej dolině najdete horský hotel Magura, který je obklopený lesy a je z něj pozoruhodný výhled na hřebeny Belianských Tater. Jen 1,5 km leží Ždiar - známý tradiční architekturou a folklórem.

Vedle příjemně vybavených pokojů různých typů najdete v hotelu i restauraci, denní bar, společenskou místnost, čítarnu, klubovnu s billiardem, stolní tenis i stolní fotbal. Nechybí ani hřiště na volejbal a fotbal, možnost grilování a zábava pro děti. V neposlední řadě najdete v hotelu i wellness centrum s vířivkou, finskou a infra saunou.

Památky UNESCO, aqauparky, zábava a hlavně nádherná příroda Belianských Tater


Díky skvělé poloze hotelu se odsud snadno vydáte na túry i procházky, do aquaparků i za kulturou a historií. V okolí doporučujeme navštívit:

  • naučná stezka Monkova dolina
  • túry ze Ždiaru do Tatranské Lomnice přes Skalnaté Pleso
  • vrcholy Havran a Ždiarska vidla
  • památky UNESCO - Levoča, Spišský hrad, Spišská Kapitula
  • Belianská jeskyně
  • Muzeum TANAPu
  • termální aquapark Vrbov

A jako super zážitek doporučujeme projížďku vláčkem Maguráčkem přímo z hotelu přes celý Ždiar.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michal B.)

Hotel na krásném místě s výhledy, velice ochotný personál a skvělá paní recepční.

Vynikající (aneta K.)

Pobyt v Tatrách se nám velice líbil. Ubytování v hotelu Magura bylo pěkné, milý personál a dobré jídlo.

Skvělé (Josef B.)

Hotel v krásném prostředí, personál vstřícný, drobná chybička - maličká koupelna

Vynikající (Pavel B.)

Starší hotel, ubytování odpovídalo kategorii, obdrželi jsme vše co jsme měli, personál OK, strava výborná.

Vynikající (Stanislava N.)

Po přečtení recenzí jsme odjížděli s velkými obavami. Ty byly zbytečné. Personál byl skvělý. Všechny tři recepční byly příjemné a velice ochotné. Číšník vždy na jedničku. Vždy pozdravil, popřál dobrou chuť, zeptal se jestli nám chutná. Výběr jídel nebyl příliš velký, ale kvalitě se nedalo nic vytknout. K snídani skvělá domácí bábovka, ovoce, zel. saláty. Po večeři dobré zákusky. Jídlo velice chutné. Dvoulůžkový pokoj je malinký, ale na přespání stačí. V koupelně je též málo místa. V hotelu je čisto. Wellness též v pořádku, velká vířivka, sauny. Příroda naprosto úžasná, klid. My jsme byli naprosto spokojeni a kdo chce přepych, musí si zaplatit pětihvězdičkový hotel a ne hotel s dvěma hvězdičkami. Personálu děkujeme, bylo to krásné.

Vynikající (Lubomír S.)

Hotel je staršího data, chybí výtahy, problém se splachováním na toaletách, personál velmi vstřícný a milý, strava výborná!

Vynikající (Josef ?.)

Vše probíhalo dle předchozí domluvy. Personál byl velmi příjemný a jídlo chutné. Hotel odpovídal předcházejícímu popisu. Klidné prostředí s krásným výhledem a mnoha možnostmi výletů.

Skvělé (Hana B.)

Bufetové snídaně i večeře, krásná velká hernička, pěkné venkovní dětské hřiště, wellness (whirlpool, finská sauna, infrasauna), vláček Maguráčik jezdí pouze středa, pátek, sobota.

Vynikající (Zdeněk H.)

Hotel je na klidném místě, takže relaxace, procházky, ideální pro rodiny s dětmi. Personál příjemný, ochotný, strava super, velký výběr a všeho dostatek. Tip na výlet - cesta korunami stromů, na místo jezdí od hotelu Ski bus.

Vynikající (Petra ?.)

Prostředí hotelu bylo skvělé, strava také, ubytování odpovídalo popisu. Personál ochotný.