Vřelou pohostinnost a typický kolorit Tyrolska najdete v Hotelu Schachtnerhof ***. Čeká vás polopenze, speciality z organických surovin od místních farmářů a hotelové solárium. V okolí hotelu se nachází spousta perfektně upravených lyžařských sjezdovek, prostor pro adrenalinové sporty i neopakovatelné turistické trasy.

Tyrolská idylka v Hotelu Schachtnerhof ***

Hotel Schachtnerhof *** vás vřele přivítá přímo v srdci turisty vyhledávaného městečka Wörgl. Nabízí ubytování v pokojích s královskou postelí pro dva. V pokoji na vás čeká televize, telefon a WiFi, nechybí vlastní koupelna se sprchou a fénem na vlasy.

V hotelové restauraci si můžete pochutnat na skvělé polopenzi. Každé ráno pro vás budou připravené snídaně formou bufetu, po obědě se můžete těšit na svačinu (kávu a zákusek) a večer příjemně zakončíte tříchodovou večeří. Právě v restauraci Hotelu Schachtnerhof *** máte jedinečnou příležitost ochutnat speciality tradiční tyrolské a alpské kuchyně. V nabídce jsou také světové pochoutky nebo výběr z vegetariánských jídel. Zdejší kuchaři si potrpí na kvalitní a organické potraviny, proto většinu surovin odebírají od místních farmářů. Součástí hotelu je i bar.

Když zrovna nesvítí slunce, můžete se opalovat do bronzova díky neomezenému vstupu do hotelového solária.

Jedinečné výhledy při lyžovačce

Přímo před hotelem zastavuje skibus, kterým se dostanete k blízkým zimním střediskům. Lyžařský svět "SkiWelt" (17 km) si můžete představit jako perfektní místo pro lyžovačku. Nachází se v oblasti měst Hopfgarten, Kelchsau, Itter a Wörgl, jejichž nadmořská výška je až 1 800 m n. m. Jsou známé perfektně upravenými sjezdovkami s dechberoucími výhledy na okolní hory, díky kterým se lyžování mění na jedinečný a neopakovatelný zážitek. V oblasti se také nachází úsek z Kitzbühel a Kirchbergu do Paß Thurn Resterhöhe, který měří úctyhodných 35 km a vy si jej celý můžete sjet díky propojení sjezdovek.

Tipy na výlet

Ski resort Markbachjoch

Na lyže můžete v oblasti Wildschönau v Tyrolsku vyrazit třeba do ski resortu Markbachjoch. Pro vás (a také pro vaše kolegy snowboardisty) se tu nachází 24 km sjezdovek a 12 vleků. Areál přiléhá k městu Niederau a je vhodným místem pro středně pokročilé lyžaře. Nabídka aprés-ski je také bohatá.

Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Hned za malebnou tyrolskou vesničkou Alpbach příroda stvořila svah vhodný k lyžování, dnes tu tedy najdete plnohodnotný ski areál s převahou červených sjezdovek. K pohodovým tratím na horských loukách se odsud dostanete také, a to kabinovou lanovkou z vesničky Auffach. V areálu najdete přes 40 lanovek včetně těch kabinových, vícesedačkových i dětských. Pro děti je tu připraven dětský klub, lyžařské školy i dětské sjezdovky.

Město Kufstein

Městu Kufstein se ne neprávem přezdívá "perla Tyrolska". Zaujme nejen krásná okolní příroda, kulturní vyžití ve městečku a množství stylových restaurací, kaváren i barů, ale také památky. Dominantou města je pevnost Festung Kufstein s národopisným muzeem. Ve věži hradu naleznete největší venkovní varhany na světě, které každý den v poledne zní po celém městě i okolí.

Hotel Schachtnerhof ***

Salzburgerstraße 6, Wörgl
Rakousko

+49-3080-922645

travelking@toffery.com

Check in
13:00 - 23:00
Check out
7:30 - 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno