Dovolená pro rodiny a přátele v alpském středisku

Murau je oblíbené středisko v rakouském Štýrsku. Vyrazte sem za krásnou alpskou přírodou, malebnou architekturou i kulturními zážitky. Appartement zur Brücke *** se nachází v historické budově přímo u mostu přes řeku Mur jen minutu chůze od hlavního náměstí.


Ubytováni budete v jednom ze tří typů apartmánů:

Apartmán Family má kapacitu 5 + 2 osob, najdete zde ložnici s manželskou postelí, ložnici se střemi lůžky a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro další 2 osoby, kabelovou TV a jídelnou. K dalšímu zařízení patří kuchyně s lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou, kávovarem a potřebným kuchyňským vybavením. Samozřejmostí je také koupelna se sprchou a WC. Z tohoto apartmánu budete mít výhled do ulice.

Apartmán Riverside je až pro 6 osob a rozkládá se ve dvou poschodích s výhledem na řeku. K dispozici je ložnice s manželskou postelí a palandou, další dvě lůžka stojí v obývacím pokoji. Součástí apartmánu je také kuchyně s lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, kávovarem a potřebným kuchyňským vybavením, LCD TV a koupelna se sprchou a WC.

Apartmán Deluxe pojme až 10 osob. Uvnitř najdete dvě dvoulůžkové a dvě třílůžkové ložnice, z jednotlivých pokojů si užijete výhled na řeku, most či do ulice. Využívat budete vybavenou kuchyni se dvěma lednicemi a mikrovlnnými troubami, sporákem, myčkou i kávovarem. Všech 10 se vás vejde ke stolu v jídelně, kde je také LCD TV. Sdílet budete také velkou halu a dvě koupelny se sprchou či vanou.

Tipy na výlet

Ski resort Kreischberg

Kreischberg je oblíbené místo lyžařů a snowboardistů právě kvůli zdejšímu ski resortu, kde je k dispozici celkem 42 km sjezdovek a 13 vleků. Svahy jsou vhodné pro rodinné i zážitkové lyžování pokročilých sportovců. Pokud děti u lyžování dlouho nevydrží, můžete s nimi vyrazit sáňkovat nebo využít služby Yabba Dabba-Doo-Landu.

Ski resort Grebenzen - St. Lambrecht

Přímo u malebného štýrského městečka St. Lambrecht se nachází ski resort s 25 km sjezdovek v nadmořské výši 1 000 - 1 900 m n. m. Zasportuje si tu celá rodina, neboť resort nabízí mimo jiné dětský vlek, kolotoč pro nejmenší, ale i lyžařskou školu a půjčovnu vybavení. Za zmínku stojí také snížené ceny pro mládež až do věku 28 let. Pokud máte radši běžky než sjezdové lyžování, také se vám tu bude líbit. Resort navíc disponuje několika tradičními horskými chatami.

Hrad Mautendorf

Sluneční hodiny nad branami hradu Mautendorf před staletími vítali obchodníky a cestovatele na cestě přes Alpy. Hrad fungoval jako mýtná brána a vznikl už v roce 1002 našeho letopočtu. Nyní sem míří návštěvníci, kteří si chtějí vychutnat středověkou atmosféru hradu. Navštívit můžete také muzeum s figurínami, které mají za cíl návštěvníkům přiblížit každodenní život ve středověku. Sami si také můžete vyzkoušet dobové oblečení.

Appartement zur Brücke ***

Liechtenstein Str. 7, Murau
Rakousko

+43 677 63125025

bruckemurau@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po předchozí domluvě za poplatek 10 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno