Vydejte se prozkoumat polskou stranu Krkonoš a užijte si krásné vodopády, přírodu, řadu historických památek i rozlehlý lyžařský areál. Hotel Sasanka *** naleznete ve městě Szklarska Poręba. Těšte se na chutnou polopenzi, neomezené wellness s bazénem, vířivkou a saunou. Pro děti je tu dětský koutek.

O ubytování

Boutique Eco Hotel Sasanka postavený v moderním rustikálním stylu se nachází v horském středisku Szklarska Poręba (česky Sklářská Poruba) jen 12 km od hranic s Českem. Vydejte se objevovat krásy polské strany Krkonoš na mnoha turistických a cyklistických trasách. Zamiřte například ke krásným vodopádům Kamieńczyka (3,5 km) a Szklarki (4,5 km). Jen 3 km od hotelu leží jedno z nejatraktivnějších a nejoblíbenějších lyžařských středisek v Polsku. V okolí vede navíc 100 km běžkařských tras.

Kde budete spát?

Těšte se na ubytování v pohodlném dvoulůžkovém pokoji s balkonem. K vybavení pokoje patří satelitní televize, WiFi připojení, rádio a vlastní koupelna se sprchou, fénem, ručníky i kosmetikou.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné restauraci s atmosférou tradiční polské chaty si ráno pochutnáte na bohaté bufetové snídani, kde kromě jiného najdete lokální mléčné výrobky a uzeniny i vynikající domácí pečivo. Večer vás místní šéfkuchař pohostí skvělou servírovanou, nebo bufetovou večeří. Na svůj oblíbený nápoj zajděte do The Drink Baru nebo do Retro Pub.

Kde budete relaxovat?

Ničím nerušené uvolnění si dopřejete v hotelovém wellness, kde najdete vnitřní bazén, vířivku i saunu. Dopřejte si také některou z masáží a wellness procedur.

Cestujete s dětmi?

Mnoho her a zábavy si děti užijí v herně.

Něco navíc

K dispozici je v hotelu stolní tenis a kulečník, takže nudy se rozhodně obávat nemusíte.

Boutique Eco Hotel Sasanka ***

Boutique Eco Hotel Sasanka ***

ul. Słowackiego 4 , Szklarska Poręba
Polsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 50 Zł/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 25 Zł/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,3 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
2 km

Tipy na výlet

Město Sklářská Poruba

Město Sklářská PorubaTip na výlet

Sklářská Poruba (polsky Szklarska Poręba) je město ležící v údolí řeky Kamienné, na rozhraní Krkonoš a Jizerských Hor. Hlavní tepnou je ulice Jedności Narodowej, která se zužuje mezi skalami a tvoří charakteristické panorama města. Toto magické město Ducha hor, v němž dříve fungovala nejlepší sklářská huť ve Slezsku, je dnes však především oblíbeným sportovním centrem - pro pěší, cyklisty, horolezce i lyžaře.

Vodopád Szklarki
Vodopád Szklarki
Vodopád Kamieńczyka
Vodopád Kamieńczyka
Dinopark Szklarska Poręba
Dinopark Szklarska Poręba