Za lyžováním i nekonečným hýčkáním vyrazte do Polska. V údolí Beskyd stojí moderně zařízený Hotel Kotarz Spa & Wellness ***, kde si užijete bohatou polopenzi, bazén, vířivku, sauny i seansi v solné jeskyni.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jan K.)

Spokojenost na jedničku s hvězdičkou. Ubytování bylo skvěle co se týče stravy úžasná obsluha, milá usměvavá, koupání skvělé a okolí krásné byl jsem spokojený.

Skvělé (Rostislav ?.)

Pobyt super vše dle kuponu. Výborná rautová strava i pro 5 párů, kteří jsme tam byli. Wellness veliký i když nejeli všechny sauny, ale s tím jsme počítali. Dobře zvolený termín mimo víkend, minimum lidí. Drobné mínus, na pokoji není lednička a postele mají měkčí matrace.

Vynikající (Viera K.)

Velmi pekne prostredie hotela. Vyborne sluzby, najma strava. Vo wellness nefungovali vsetky sauny, co vsak bolo pre nizky pocet hosti vopred avizovane. Hotel by mal mat o hviezdu viac. Take dobre sluzby sme nemali v 4* hoteloch.

Skvělé (Adam R.)

Prostředí hotelu je stylové, pěkné, wellness je moc pěkný, někdy chladnější voda. Strava je pestrá, je z čeho vybírat, takový lepší střed. Personál moc příjemný. Pobyt si lze zpříjemnit procházkou na rozhlednu cca 1,5h cesty.

Vynikající (Marek S.)

Velmi spokojeni vše bylo super. Wellness byl příjemný. Personál na profesionální úrovni.

Skvělé (Irena D.)

Prostředí hotelu se nám líbilo. Wellness na dobré úrovni, ale všechny sauny nebyly v provozu. V bazénu krásně teplá voda. Snídaně velmi dobré, ale večeře slabší. Personál ochotný. Můžeme jen doporučit.

Vynikající (Helena ?.)

Prostředí super, personál ochotný, wellness úžasný, strava výborná. Určitě plánujeme ještě jednou návštěvu hotelu zopakovat. Určitě doporučuji.

Vynikající (David G.)

Pokoj pěkný, wellness byl super díky velkému výběru saun. Personál milí a jídlo bylo velmi dobré. Doporučuji výlet na Czentorii.

Vynikající (Libor K.)

Prostředí hotelu plně odpovídalo popisu a pobyt splnil naše očekávání. Jídlo bylo velmi chutné a odpočinek ve wellnessu byl pro nás velmi příjemný.

Vynikající (Jana Z.)

Prostředí super, blízko les a řeka, byli jsme mile překvapený ze jsme dostali pokoj ve stylu studia. Dvoupatrový apartmán, polopenze vynikající, wellness super, teply bazén, vířivka i sauny a pára byli vynikající.