Mnichov v hotelu nedaleko centra

Hotel A&O München Laim leží na skvělém místě - přímo u nádraží Mnichov-Laim a jen 4 km od centra plného skvělých míst a památek. Ubytování poskytuje v komfortně vybavených pokojích ve světlých barvách a s pohodlnou postelí, televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchou a fénem.

Každé ráno se v hotelu podávají snídaně formou bufetu. Kdykoli během dne si můžete dát něco na zub ve snack baru, anebo zajít na drink do baru, který je u recepce. K relaxaci poslouží společné prostory s posezením, kulečníkem, fotbálkem a herní konzolí Wii. Je tu také knihovna a dětská herna.

Dodatečné info

 • Aktuální dostupnost vámi vybraného termínu si můžete ověřit na webu voucher.aohostels.com/cz/availability.. S ověřením vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz).

 • Po zakoupení kupónu automaticky do 1 pracovního dne obdržíte hotelový poukaz a poté si svůj pobyt co nejdříve závazně zarezervujte na voucher.aohostels.com/cz/, údaje zadávejte bez diakritiky. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo hotelového poukazu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo hotelového poukazu, jméno, úplnou adresu, počet osob, termín a v případě pobytu s dětmi také počet dětí a jejich věk.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Až dvě děti do 17,9 let zdarma v rodinném pokoji (v závislosti na dostupnosti, při rezervaci je nutno zvolit rodinný pokoj).

 • Snídaně pro děti do 6,9 let zdarma a pro děti do 17,9 let 3,5 €/den.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Parkování 12,5 €/auto/den.

 • Obědový balíček 6 €/osoba.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/den

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Tipy na výlet

BMW muzeum v Mnichově

BMW muzeum v Mnichově

Nemusíte být největším nadšencem automobilů, aby vás BMW muzeum nadchlo. Na ploše 5 000 m² se seznámíte s více než stoletou historií nejpopulárnější německé automobilové značky. Vystavené tu jsou ty nejvzácnější kusy aut, motocyklů i motorů. Muzeum je otevřené denně od 9:00 do 18:00 hodin. Vstup pro jednu osobu vychází na 9 €, výhodnější je pak rodinná vstupenka až pro 5 osob, která celkově vychází na 18 €. Prohlídku muzea můžete zkombinovat s návštěvou nedalekého Olympijského parku.

Muzea v Mnichově

Muzea v Mnichově

Abyste si prohlédli všechny zajímavé expozice v Mnichově, nebude vám na to jednodenní návštěva stačit. Nachází se tu totiž více než 80 muzeí různého zaměření. Ať už vás zajímají vědecké vynálezy, automobily, starobylé sochařství, anebo máte blíže k oblíbenému bavorskému nápoji - pivu, určitě si najdete to své. Nejlepší den na návštěvu je neděle, kdy za vstup do státních muzeí zaplatíte jen 1 €. Naopak, v pondělí si vymyslete raději jiný plán, mnoho muzeí je v tento den zavřených. V srpnu se běžně koná jedinečná akce "Dlouhá noc muzeí", kdy vám bude stačit jeden lístek téměř do všech městských muzeí. Jak už název napovídá, během této akce zůstávají muzea pro návštěvníky otevřená až do ranních hodin.

Mnichov

Mnichov

Na dovolené v Bavorsku byste rozhodně neměli vynechat hlavní město tohoto státu - Mnichov, po Berlíně a Hamburku největší město v Německu. Bohatá historie města sahá až do 8. století, od 16. století je centrem Bavorska a dodnes zde můžete obdivovat četné kostely, klasicistní budovy nebo olympijský stadion. Zkrátka místa, která byla světky mnoha historických okamžiků.