Užijte si pobyt ve zbrusu novém Impulso Fashion Hotelu **** přímo v centru Budapešti a jen 170 m od nejbližší zastávky metra. Na dosah tak budete mít všechny památky, restaurace i lázně. V ceně balíčku je kromě ubytování v moderních pokojích také snídaně formou bufetu a ubytování včetně stravy pro dítě do 12 let zdarma.

O ubytování

Impulso Fashion Hotel Budapest **** je zbrusu nový hotel situovaný v samotném srdci Budapešti. Vydejte se na luxusní pobyt , během kterého budete mít všechna lákadla maďarské metropole snadno na dosah.

Ke slavným budapešťským památkám se z hotelu snadno dostanete pěšky, nebo se můžete přiblížit městskou dopravou – zastávky autobusů, tramvají a metra jsou vzdáleny jen pár kroků. Daleko to není například k bazilice sv. Štěpána (2,6 km) s vyhlídkovou věží nebo k impozantní budově parlamentu neboli Országházu (4 km). Příjemným zpestřením je návštěva městského parku Városliget (2,5 km), jehož součástí je Zoologická a botanická zahrada.

Ta nejznámější místa maďarského hlavního města ovšem najdete na protějším břehu řeky Dunaj, kam snadno přejdete přes visutý most Széchenyi (3 km). Zde se na Hradním vrchu nachází celé středověké město, které je spolu s břehy Dunaje zapsáno na seznamu památek UNESCO. K hlavním dominantám patří Budínský hrad (4,5 km), Rybářská bašta (4,2 km) či Matyášův chrám (5 km). Milovníci umění by měli zavítat do Maďarské národní galerie.

Skvělým místem pro odpočinek jsou četné termální lázně postavené na více než 120 minerálních pramenech, jež pod Budapeští vyvěrají. K těm nejvyhlášenějším patří Széchenyi fürdő (2,5 km) a Gellért fürdő (3,5 km). Oázou klidu uprostřed rušného města ne Margaretin ostrv (5,3 km) s rozlehlým parkem, ve kterém jsou k vidění hned 2 památky zapsané na seznam kulturního dědictví UNESCO – duhová zpívající fontána a secesní osmiboká vodárenská věž.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním a stylově vybaveném dvoulůžkovém pokoji typu Comfort o rozloze 29 m². Svěží design a vkusné dekorace zaručují, že se během pobytu budete cítit jako doma. Součástí pokoje je vlastní koupelna, klimatizace, WiFi připojení, televize, minibar, trezor a fén. Najdete zde také rozkládací pohovku, kterou lze využít jako přistýlku.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové jídelně si každé ráno pobytu dopřejete vydatnou snídani ve formě bufetu. Pokud vás přes den přepadne malý hlad či chuť, můžete se občerstvit ve vstupní hale, kde jsou pro hosty zdarma k dispozici nápoje a lehké občerstvení.

Cestujete s dětmi?

V hotelu rádi ubytují také dětské hosty, pro které je zde k zapůjčení vybavení jako postýlka či kočárek. Součástí snídaňového bufetu jsou pokrmy pro děti.

Impulso Fashion Hotel Budapest ****

Impulso Fashion Hotel Budapest ****

Népszínház utca 39-41 , Budapest
Maďarsko

+36 1 299 0256

reservation@mellowmoodhotels.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 15 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
3 km
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Budapešť

BudapešťTip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací
Markétin ostrov
Markétin ostrov
Muzea v Budapešti
Muzea v Budapešti
Lázně v Budapešti
Lázně v Budapešti