Bianka Apartmanház Bogács leží jen 1,3 km od skvělých termálních lázní a koupaliště. Vydejte se sem za relaxací i vy! Kromě komfortních apartmánů a chutné polopenze se těšte i na zážitek každý den - denně totiž dostanete vstupenku do lázní, anebo si můžete zapůjčit kola a poznávat okolí. Pro děti je připraveno hřiště, pro dospělé zase vybavení na BBQ.

O ubytování

Apartmány Bianka se nachází v malebném městečku Bogács na severu Maďarska. Slavné termální lázně jsou vzdáleny pouze 1,2 km od ubytování. Jako na dlani uvidíte zdejší úrodnou krajinu posetou vinicemi z rozhledny Millenniumi (1,3 km). Zarybařit si můžete u nedaleké vodní nádrže Szoros (2 km).

Oblíbeným cílem turistů je také zámek De La Motte v blízké obci Noszvaj (7 km). Za historickými památkami se vydejte do Egeru (18 km), kde najdete například minaret, hvězdárnu a nádherné barokní paláce. Zhruba 6 km od Egeru leží menší lázeňské město Egerszalók (26 km), které nabízí na evropské poměry opravdu neobvyklé přírodní panorama. Zdejší travertinové terasy jsou nejen úžasnou přírodní podívanou, ale místní voda má jedinečné léčebné účinky.

Mezi vyhlášená vína z egerské oblasti patří Egri Bikavér nebo Tokajské a ochutnáte je skoro na každém kroku.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízeném apartmánu pro dvě osoby, jehož součástí je vlastní koupelna a plně vybavená kuchyň se sporákem, lednicí a rychlovarnou konvicí. K vybavení apartmánu patří WiFi připojení a televize. Součástí apartmánu je také balkon.

Na čem si pochutnáte?

Každý den pobytu začnete bohatou snídaní ve formě bufetu. Večeře probíhají formou výběru z menu v nedaleké restauraci Jurta Kert.

Cestujete s dětmi?

Součástí areálu je dětské hřiště, kde si malí hosté užijí spoustu zábavy.

Bianka Apartmanház Bogács

Bianka Apartmanház Bogács

Andornak u. 23. , Bogács
Maďarsko

+36-20-580-8650

bogacsbianka@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček je zdarma
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1,3 km
Zastávka
0,9 km

Tipy na výlet

Termální lázně Bogács

Termální lázně BogácsTip na výlet

Termální lázně v maďarském městě Bogács slibují kromě skvělé zábavy i relax v léčivé vodě. Místní pramen obsahuje vápník, hořčík a další tělu prospěšné látky, které pomáhají při revmatických potížích, problémech s klouby nebo v boji proti gynekologickým či kožním onemocněním. V celoročně otevřených lázních na sebe můžete nechat působit vodu ve 4 termálních bazénech s teplotou vody okolo 35 - 37 °C, v letní sezóně se můžete těšit až na 9 bazénů - 6 termálních, jeden plavecký a dva dětské s atrakcemi i pro ty nejmenší. Děti obzvlášť potěší tobogány a skluzavky. Mezi ty nejoblíbenější patří 20 m dlouhý tobogán "Spacehole" s trychtýřovým zakončením či "Wawe slide" - oboustranná skluzavka, po které se budete klouzat tam a zase zpátky až do výšky 9 metrů.

Více informací
Lázně Zsóry
Lázně Zsóry
Lázně Eger
Lázně Eger
Město Eger
Město Eger