Užijte si pobyt v maďarské Ostřihomi z její historické čtvrti, jen nedaleko baziliky či řeky v Szent Adalbert Hotelu Szent György Ház ***. Kromě snídaně vás čeká parádní tříchodová večeře v restauraci. Nejvíc vás však jistě nadchne vstupenka do termálních lázní Aquasziget, které mají celkovou rozlohu 15 000 m² a najdete zde 10 bazénů (2 000 m²).

O ubytování

Hotel Adalbert *** Szent György Ház najdete v historické čtvrti Ostřihomi, hned vedle krásné baziliky. Je součástí centra Szent Adalbert Központ. Jen nedaleko se nachází termální koupaliště Vadas Štúrovo (1,3 km), historický Zámek Belá (10,9 km) či Ski areál Visegrád (25 km). Do hlavního města Maďarska, Budapešti, to odsud budete mít 40 km.

Kde budete spát?

Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, minibarem, vlastní koupelnou se sprchou a fénem a výhledem do zahrady.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci, které funguje na bázi samoobsluhy, si užijete vynikající jídla z čerstvých ingrediencí a skvělých chutí. Jen 100 m od hotelu se však nachází skvělá restaurace Prímás Pince, kde to budete mít se vším všudy - i s obsluhou a luxusem.

Hotel Adalbert Szent György Ház ***

Hotel Adalbert Szent György Ház ***

Szent István Tér 10. , Esztergom
Maďarsko

+36 33 541 972

info@hoteladalbert.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 215 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1,3 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
1,3 km
Sjezdovka
25 km

Tipy na výlet

Termální a zážitkové lázně Aquasziget

Termální a zážitkové lázně AquaszigetTip na výlet

Přímo ve středu města Ostřihom, kousek od Mostu Marie Valérie i ostřihomského hradu, můžete navštívit jeden z nejnovějších a nejmodernějších lázeňských komplexů v Maďarsku. Jsou jím Termální a zážitkové lázně Aquasziget, které nabízejí nesčetné možnosti relaxace i zábavy pro celou rodinu. V komplexu naleznete 10 vnitřních a venkovních bazénů, mezi kterými nechybí relaxační bazén s masážními tryskami, plavecký bazén, dětský či bazén s vlnobitím. V letní sezóně je v provozu také venkovní letní koupaliště s dětským hřištěm i hřištěm na plážový volejbal. Děti a milovníky adrenalinu zde nadchnou tobogany - ten nejdelší měří 60 m a je vybaven zvukovými a světelnými efekty. Pokud ale dáte spíše přednost odpočinku, zavítejte do wellness centra s orientální relaxační zónou a saunovým světem se 4 saunami. Nejoblíbenější z nich je „růžová sauna“ – jde o kombinaci sauny a parní lázně, kde budete odpočívat ve vůni éterických olejů.

Otevírací doba:

  • Denně: 9:00 - 20:00 hodin

Vstupné:

  • Dospělí: 3 600 HUF/celodenní lístek
  • Děti, studenti a senioři: 1 700 HUF/celodenní lístek
  • Kombinovaný vstup do lázní i wellness: 4 400 HUF/osoba
Více informací
Ostřihom
Ostřihom
Ostřihomská bazilika
Ostřihomská bazilika
Budapešť
Budapešť