Kompletně renovovaný tříhvězdičkový Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház už očekává hosty! Užijte si pobyt v maďarské Ostřihomi z její historické čtvrti, jen nedaleko baziliky či řeky. Kromě snídaně vás čeká parádní tříchodová večeře v restauraci. Nejvíc vás však jistě nadchne vstupenka do termálních lázní Aquasziget, které mají celkovou rozlohu 15 000 m² a najdete zde 10 bazénů (2 000 m²).

O ubytování

Hotel Adalbert *** Szent Tamás Ház najdete v historické čtvrti Ostřihomi, jen kousek od Sochy Ference Liszta. Je součástí centra Szent Adalbert Központ. Za návštěvu jednoznačně stojí také známá Ostřihomská bazilika (600 m). Jen nedaleko se nachází termální a zážitkové lázně Aquasziget (650 m), termální koupaliště Vadas Štúrovo (1,3 km), historický Zámek Belá (10,9 km) či Ski areál Visegrád (25 km). Do hlavního města Maďarska, Budapešti, to odsud budete mít 40 km.

Kde budete spát?

Ve všech pokojích najdete LCD televizi, WiFi připojení, klimatizaci, minibar a samozřejmě také soukromou koupelnu se sprchou, WC a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelu najdete kavárnu a bar, kde se podávají snídaně formou bufetu. Jen 300 m od hotelu se nachází skvělá restaurace Prímás Pince, kde si vychutnáte večeře o třech chodech a zajít sem můžete také na oběd.

Cestujete s dětmi?

Děti si jistě oblíbí dětský koutek.

Hotel Adalbert *** Szent Tamás Ház

Hotel Adalbert *** Szent Tamás Ház

Batthyány Lajos u. 6. , Esztergom
Maďarsko

+36 33 599 115

hotel@hoteladalbert.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1 km

Tipy na výlet

Termální a zážitkové lázně Aquasziget

Termální a zážitkové lázně AquaszigetTip na výlet

Přímo ve středu města Ostřihom, kousek od Mostu Marie Valérie i ostřihomského hradu, můžete navštívit jeden z nejnovějších a nejmodernějších lázeňských komplexů v Maďarsku. Jsou jím Termální a zážitkové lázně Aquasziget, které nabízejí nesčetné možnosti relaxace i zábavy pro celou rodinu. V komplexu naleznete 10 vnitřních a venkovních bazénů, mezi kterými nechybí relaxační bazén s masážními tryskami, plavecký bazén, dětský či bazén s vlnobitím. V letní sezóně je v provozu také venkovní letní koupaliště s dětským hřištěm i hřištěm na plážový volejbal. Děti a milovníky adrenalinu zde nadchnou tobogany - ten nejdelší měří 60 m a je vybaven zvukovými a světelnými efekty. Pokud ale dáte spíše přednost odpočinku, zavítejte do wellness centra s orientální relaxační zónou a saunovým světem se 4 saunami. Nejoblíbenější z nich je „růžová sauna“ – jde o kombinaci sauny a parní lázně, kde budete odpočívat ve vůni éterických olejů.

Otevírací doba:

  • Denně: 9:00 - 20:00 hodin

Vstupné:

  • Dospělí: 3 600 HUF/celodenní lístek
  • Děti, studenti a senioři: 1 700 HUF/celodenní lístek
  • Kombinovaný vstup do lázní i wellness: 4 400 HUF/osoba
Více informací
Ostřihom
Ostřihom
Ostřihomská bazilika
Ostřihomská bazilika
Budapešť
Budapešť