Maďarské město Bogács leží jen 100 m od Termálních lázní Bogács a 15 km od lázeňského města Eger. Při ubytováním v Penzionu Alabástrom se můžete těšit na pohodlné dvojlůžkové pokoje, snídaně nebo chutnou polopenzi. Vaše děti do 5 let bude mít pobyt zdarma.

O ubytování

Penzion Alabástrom se nachází v městečku Bogács ve vzdálenosti pouze 100 m od vyhlášených termálních lázní. Vydejte se na výlet k jezeru Bogács (1 km) nebo na rozhlednu Millenniumi (800 m). V blízkém Nozsvaj (5 km) najdete nádherný zámek De La Motte s expozicí o místním kraji. V nedalekém Egeru můžete navštívit řadu památek, například hrad Jager, minaret nebo uličku Lajos Kossuth s nádhernými barokními paláci. Vyhlášené místní víno Býčí krev ochutnáte ve vinných sklípcích, které jsou skoro na každém kroku.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji. K vybavení každého pokoje patří klimatizace, televize, WiFi připojení, skříňka, posezení a vlastní koupelna. Na pokoj je možné umístit 1 nebo 2 přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci penzionu si každé ráno vychutnáte snídani ve formě bufetu. Vybrat si budete moci ze široké nabídky masných nářezů, sýrů nebo zeleniny a ovoce. Na servírované večeři se můžete těšit speciality od šéfkuchaře, který se specializuje na jídla tradiční maďarské kuchyně, ale s radostí vám připraví i mezinárodní pokrmy. Na zahrádce s příjemným jezírkem se za příznivého počasí pořádají grilovací večery.

Něco navíc

Součástí penzionu je i fitness centrum.

Alabástrom Panzió

Alabástrom Panzió

Dózsa Gy. u. 17/A , Bogács
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 600 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od lázní
0,2 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,2 km

Tipy na výlet

Termální lázně Bogács

Termální lázně BogácsTip na výlet

Termální lázně v maďarském městě Bogács slibují kromě skvělé zábavy i relax v léčivé vodě. Místní pramen obsahuje vápník, hořčík a další tělu prospěšné látky, které pomáhají při revmatických potížích, problémech s klouby nebo v boji proti gynekologickým či kožním onemocněním. V celoročně otevřených lázních na sebe můžete nechat působit vodu ve 4 termálních bazénech s teplotou vody okolo 35 - 37 °C, v letní sezóně se můžete těšit až na 9 bazénů - 6 termálních, jeden plavecký a dva dětské s atrakcemi i pro ty nejmenší. Děti obzvlášť potěší tobogány a skluzavky. Mezi ty nejoblíbenější patří 20 m dlouhý tobogán "Spacehole" s trychtýřovým zakončením či "Wawe slide" - oboustranná skluzavka, po které se budete klouzat tam a zase zpátky až do výšky 9 metrů.

Více informací
Lázně Eger
Lázně Eger
Město Eger
Město Eger
Minaret Eger
Minaret Eger