Užijte si regenerační pobyt v severním Maďarsku v luxusním 4* zámku Fönix Medical Wellness Resort. Vyzkoušejte vodní gymnastiku, cvičení na kardio strojích či tělocvičnu. Po sportu vám přijde vhod odpočinek ve finské nebo bio sauně a následný relax ve vířivce nebo v bazénu. Pochutnáte si zde na polopenzi a odpolední sušence s čajem.

O ubytování

Hotel Fönix Medical Wellness Resort **** se nachází v městečku Nógrádgárdony nedaleko hranic se Slovenskem. Tvoří jej nádherná historická budova dvoupodlažního klasicistního zámku z roku 1894 uprostřed anglického parku, a tak si zde budete připadat jako v pohádce. Okolí tvoří kouzelná přírodní rezervace Palóc Grand Canyon v údolí řeky Ipoly, jejíž krásy můžete objevovat po turistických trasách. V nedalekém Szécsény (13 km) najdete příjemnou pěší zónu, barokní zámek i oblíbenou šikmou požární věž. Milovníci historie mohou vyrazit na hrad Hollókői (20 km) nebo na zříceninu Sanda (34 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Těšit se můžete na pestré bufetové snídaně a výtečné večeře. Po domluvě lze zajistit také obědy výběrem pokrmů à la carte. Šéfkuchař místní restaurace připravuje moderní jídla s ohledem na sezónnost, čerstvost a lokální původ surovin. Restaurace má krásný výhled do zahrady, během léta je v provozu terasa. V pestré nabídce si vyberou i vegetariáni, celiaci a lidé s potravinovými alergiemi.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness si užijete skvělý relax. K dispozici jsou venkovní, vnitřní i zážitkový bazén, vířivka a sauny (finská a bio). K odpočinku vybízí sluneční terasa. K opravdové dokonalosti si stačí vybrat některou z mnoha druhů masáží.

Něco navíc

Pro sportovce je připravena dobře vybavené fitness centrum i zázemí pro stolní tenis. Můžete dále vyzkoušet aktivity jako aquariding či aquagymnastiku.

Fönix Medical Wellness Resort ****

Kórház utca 1 , Nógrádgárdony
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
11 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
19 m

Tipy na výlet

Město Szécsény Tip na výlet

Szécsény je historické městečko rozkládající se na březích řeky Ipoly. Město leží nedaleko hranice se Slovenskem. Malé městečko Szécsény se nachází severně od Hollókö, přes potok Szentlélek, který se vlévá do řeky Ipoly. Ve městě se naskýtá přenádherný pohled na zámek stojící na břehu Ipeľu, který kdysi patřil rodu Forgáchů a dále pak na soubor budov tvořený františkánským klášterem a římskokatolickým kostelem.

Zřícenina Hollókő
Šomoška
Hollókő