Vydejte se poznat maďarskou metropoli a užijte si ubytování přímo v centru. La Prima Fashion Hotel **** nabízí komfortní pokoje Deluxe, parádní snídaně formou bufetu a také neomezený vstup do fitness centra.

O ubytování

La Prima Fashion Hotel **** je umístěn v samém centru Budapešti. Ke všem oblíbeným památkám tak můžete vyrazit pěšky, anebo s využitím místní MHD. Vydejte se ke známé synagoze, Řetězovému mostu, Opeře, Parlamentu nebo třeba do oblíbené Zoo, na Margaretin ostrov či Rybářskou baštu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 80 elegantně vybavených pokojů. Deluxe pokoje (15-18 m²) jsou vybaveny speciální televizí, WiFi připojením, centrální klimatizací, setem na přípravu kávy/čaje a vlastní koupelnou se sprchou či vanou. Pokoje Deluxe Plus (24-28 m²) jsou ještě prostornější a navíc vás zde čeká kávovar.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na snídaně, které se podávají přímo v hotelu, a to formou bufetu. Vyberete si ze sladkých i slaných pokrmů.

La Prima Fashion Hotel ****

Piarista u. 6. , Budapest
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 15 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 20 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fitness
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od lázní
0,6 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací
Budova Parlamentu
Lázně v Budapešti
Tropicarium