Užijte si pobyt v lázeňském městě Eger v Hotelu Unicornus ***, kde vás čeká chutná polopenze a neomezený vstup do wellness centra s vířivkou, párou a saunou. Navíc budete jen pár kroků od vyhlášených termálních lázní (400 m), egerského hradu (500 m) a všech dalších krás, které toto kouzelné historické město nabízí.

O ubytování

Hotel Unicornis *** se nachází přímo v srdci města Eger. Město a okolí se pyšní sáhodlouhou historií, která na vás dýchne z krásných dobových staveb, včetně středověkého hradu. Navíc se jedná o vyhlášenou vinařskou oblast, a vynikající místní víno tak můžete ochutnat takřka na každém kroku.

Pouze pár kroků od hotelu leží egerský hrad (500 m), v současnosti sídlo muzea a galerie, a ještě blíže budete mít oblíbené lázně. Ty zde najdete rovnou dvoje – Turecké lázně (350 m) se stovkami let historie a Městské termální lázně (400 m) s areálem o ploše 5 hektarů a 13 bazény. V historickém centru na vás čeká také spousta památek, včetně hvězdárny (500 m), arcibiskupského paláce (650 m) či františkánského kostela (210 m). V parku Lajose Szmrecsányiho (750 m) se potom pokocháte pohledem na krásné fontány i zajímavé sochy.

Na výlet si můžete vyrazit do nedalekého Egerszalóku (7,1 km). Jeho perlou je nádherný, moderní lázeňský komplex a uvidíte zde i jeden přírodní unikát – Solný kopec rozloze 1 200 m² vytvořený vyvěráním minerální vody. Za dalšími přírodními krásami vyrazte do malebného údolí Szilvásvárad (27,7 km) a nechte se ohromit kouzelným Závojovým vodopádem, prozkoumejte jeskyni Istállóskői a rozšiřte si obzory v Lesním nebo v Lesnickém muzeu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním, komfortně vybaveném pokoji. Všechny pokoje disponují klimatizací, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchou. Vybírat můžete z těchto variant:

  • Dvoulůžkový pokoj o ploše 20-25 m² je vybavený manželskou postelí, stolkem s křesly, psacím stolem, televizí, telefonem a fénem na vlasy.

  • Třílůžkový pokoj měří 30-35 m² a disponuje 3 jednolůžkovými postelemi (2 mohou být spojené do dvoulůžka), psacím stolem, posezením s křesly, telefonem, televizí a vysoušečem vlasů.

  • Čtyřlůžkový pokoj má plochu 50 m² a skládá se ze 2 samostatných ložnic. V těch najdete v něm 4 jednolůžkové postele nebo manželskou postel a 2 jednolůžka. Nechybí telefon, televize, stolek s posezením, fén na vlasy a psací stůl.

  • Čtyřlůžkový apartmán nabídne stylovější vybavení a plochu 55-60 m². Ve 2 samostatných ložnicích najdete manželskou postel a 2 samostatné postele, televizi, posezení s křesly, psací stůl, telefon a fén.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na moderních pokrmech maďarské i mezinárodní kuchyně.

Hotel Unicornis ***

Hotel Unicornis ***

Hibay Károly utca 2. , Eger
Maďarsko

Provozuje společnost:
Székely Sas Kft IČ: 10-09-032038


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 2 000 Ft/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Fitness
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
0,6 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,6 km