Užijte si pobyt v lázeňském městě Eger v Hotelu Unicornus ***, kde vás čeká chutná polopenze a neomezený vstup do wellness centra s vířivkou, párou a saunou. Navíc budete jen pár kroků od vyhlášených termálních lázní (400 m), egerského hradu (500 m) a všech dalších krás, které toto kouzelné historické město nabízí.

O ubytování

Hotel Unicornis *** se nachází přímo v srdci města Eger. Město a okolí se pyšní sáhodlouhou historií, která na vás dýchne z krásných dobových staveb, včetně středověkého hradu. Navíc se jedná o vyhlášenou vinařskou oblast, a vynikající místní víno tak můžete ochutnat takřka na každém kroku.

Pouze pár kroků od hotelu leží egerský hrad (500 m), v současnosti sídlo muzea a galerie, a ještě blíže budete mít oblíbené lázně. Ty zde najdete rovnou dvoje – Turecké lázně (350 m) se stovkami let historie a Městské termální lázně (400 m) s areálem o ploše 5 hektarů a 13 bazény. V historickém centru na vás čeká také spousta památek, včetně hvězdárny (500 m), arcibiskupského paláce (650 m) či františkánského kostela (210 m). V parku Lajose Szmrecsányiho (750 m) se potom pokocháte pohledem na krásné fontány i zajímavé sochy.

Na výlet si můžete vyrazit do nedalekého Egerszalóku (7,1 km). Jeho perlou je nádherný, moderní lázeňský komplex a uvidíte zde i jeden přírodní unikát – Solný kopec rozloze 1 200 m² vytvořený vyvěráním minerální vody. Za dalšími přírodními krásami vyrazte do malebného údolí Szilvásvárad (27,7 km) a nechte se ohromit kouzelným Závojovým vodopádem, prozkoumejte jeskyni Istállóskői a rozšiřte si obzory v Lesním nebo v Lesnickém muzeu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním, komfortně vybaveném pokoji. Všechny pokoje disponují klimatizací, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchou. Vybírat můžete z těchto variant:

  • Dvoulůžkový pokoj o ploše 20-25 m² je vybavený manželskou postelí, stolkem s křesly, psacím stolem, televizí, telefonem a fénem na vlasy.
  • Třílůžkový pokoj měří 30-35 m² a disponuje 3 jednolůžkovými postelemi (2 mohou být spojené do dvoulůžka), psacím stolem, posezením s křesly, telefonem, televizí a vysoušečem vlasů.
  • Čtyřlůžkový pokoj má plochu 50 m² a skládá se ze 2 samostatných ložnic. V těch najdete v něm 4 jednolůžkové postele nebo manželskou postel a 2 jednolůžka. Nechybí telefon, televize, stolek s posezením, fén na vlasy a psací stůl.
  • Čtyřlůžkový apartmán nabídne stylovější vybavení a plochu 55-60 m². Ve 2 samostatných ložnicích najdete manželskou postel a 2 samostatné postele, televizi, posezení s křesly, psací stůl, telefon a fén.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na moderní pokrmy maďarské i mezinárodní kuchyně. V hotelové restauraci se podávají snídaně, obědy i večeře formou bohatého bufetu.

Kde budete relaxovat?

V hotelu nechybí ani wellness centrum s velkou vířivkou, finskou saunou a parní lázní. Dopřát si zde můžete také masáže, například švédskou, čokoládovou nebo Kleopatřinu. Pro sportovce je k dispozici fitness centrum.

Hotel Unicornis ***

Hotel Unicornis ***

Hibay Károly utca 2. , Eger
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 2 000 Ft/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
0,6 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,6 km

Tipy na výlet

Město Eger

Město EgerTip na výlet

Eger je nejen známým lázeňským městem, ale také místo s mnohými historickými památkami a možnostmi kulturního vyžití. Vylezte na chvíli z bazénu a poznejte všechny jeho krásy, které skutečně stojí za to vidět.

Co vás v Egeru čeká?

  • starobylý hrad s bohatou historií a úchvatným výhledem na město
  • turecký Minaret tyčící se do výšky 40 m - zdolat jeho úzké točité schodiště je opravdový zážitek!
  • neoklasicistická Bazilika, která je druhým největším chrámem v Maďarsku
  • muzeum Beatles či astronomické muzeum

Mezi poznáváním města s bohatou historií a užíváním si odpočinku v termální vodě se na chvíli zastavte v jedné z mnohých restaurací či drobných kavárniček. Ochutnejte pikantní maďarské speciality, typickou silnou kávu a hlavně místní víno. Eger je prostě ideální lokalita pro pohodovou dovolenou.

Více informací
Lázně Eger
Lázně Eger
Údolí krásných žen
Údolí krásných žen
Lázně Egerszálok
Lázně Egerszálok