Vydejte se do Budapešti a ubytujte se přímo v centru v Marmara Hotelu ***, který nabízí snídaně formou bufetu, láhev vína, pozdní check out a také ubytování pro jedno dítě do 12 let zdarma.

O ubytování

Marmara Hotel Budapest **** se vyznačuje orientálním stylem a najdete ho přímo v centru Budapešti jen kousek od nádraží Nyugati, stanice metra a bulváru Nagykörút. Díky tomu to je jen kousek k Maďarskému parlamentu, Operetě, Budově státní opery, Bazilice sv. Štěpána či Řetězovému mostu. Zavítejte také do Olimpia Parku či nákupního centra Westend.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 93 komfortních pokojů kategorie Standard či Superior. Ty jsou vybaveny dvěma lůžky či dvoulůžkem, televizí, WiFi připojením, trezorem, klimatizací, minibarem a vlastní koupelnou se sprchou. Z pokojů je výhled do ulice či na atriové patio. Pokoje Superior mají navíc možnost přistýlky a balkon s posezením.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na snídaně formou bufetu (7:30 - 9:30 hodin), které si vychutnáte ve stylovém prostředí restaurace. K dispozici je také Lobby bar, kam můžete zavítat na kávu, čaj či koktejl.

Marmara Hotel Budapest ****

Marmara Hotel Budapest ****

Nagy Ignác street 21. , Budapest
Maďarsko

06-1/501-9104

reservation@marmara.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 25 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 25 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Zastávka
0,7 km

Tipy na výlet

Budapešť

BudapešťTip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací
Budova Parlamentu
Budova Parlamentu
Lázně v Budapešti
Lázně v Budapešti
Tropicarium
Tropicarium