Vydejte se do Budapešti a ubytujte se přímo v centru v Marmara Hotelu ***, který nabízí snídaně formou bufetu, welcome drink, pozdní check out a také ubytování pro jedno dítě do 12 let zdarma.

O ubytování

Marmara Hotel Budapest **** se vyznačuje orientálním stylem a najdete ho přímo v centru Budapešti jen kousek od nádraží Nyugati, stanice metra a bulváru Nagykörút. Díky tomu to je jen kousek k Maďarskému parlamentu, Operetě, Budově státní opery, Bazilice sv. Štěpána či Řetězovému mostu. Zavítejte také do Olimpia Parku či nákupního centra Westend.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 93 komfortních pokojů kategorie Standard či Superior. Ty jsou vybaveny dvěma lůžky či dvoulůžkem, televizí, WiFi připojením, trezorem, klimatizací, minibarem a vlastní koupelnou se sprchou. Z pokojů je výhled do ulice či na atriové patio. Pokoje Superior mají navíc možnost přistýlky a balkon s posezením.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na snídaně formou bufetu (7:30 - 9:30 hodin), které si vychutnáte ve stylovém prostředí restaurace. K dispozici je také Lobby bar, kam můžete zavítat na kávu, čaj či koktejl.

Marmara Hotel Budapest ****

Nagy Ignác street 21. , Budapest
Maďarsko

06-1/501-9104

reservation@marmara.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 25 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 25 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Zastávka
0,7 km

Tipy na výlet

Vánoční trhy v Budapešti Tip na výlet

V centru Budapešti najdete jedny z největších vánočních trhů v Evropě. Dostane vás nejen pestrá výzdoba s vánočním stromem a živý Betlém, ale také kvalita zboží a jídla ve stáncích. Prodejci musí získat schválení od speciální komise, a tak se na trzích setkáte se zaručeně originálními místními výrobky a každý pokrm je tu gastronomickým zážitkem. Trhy najdete před Bazilikou svatého Štěpána, na náměstí Erzsébet tér, na náměstí Vörösmarty tér, ale i v přilehlých uličkách.

Více informací
Budapešť
Lázně v Budapešti
Tropicarium