Baross City Hotel *** leží nedaleko historického centra Budapešti a nabízí ubytování v komfortních pokojích Standard. V ceně je WiFi i místní poplatek.

O ubytování

Baross City Hotel *** leží jen kousek od samotného centra Budapešti a pyšní se klasickou architekturou s nádvořím s balkony. Blízko to budete mít ke všem oblíbeným památkám jako jsou různé lázně, Budínský hrad, Matyášův chrám, Bazilika sv. Štěpána, Rybářská bašta, Náměstí Hrdinů, Markétin (Margaretin) ostrov a další.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 61 pokojů Standard, které jsou vybaveny komfortní postelí, televizorem, WiFi připojením, trezorem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem či vanou. K dispozici jsou i větší pokoje - tří a čtyřlůžkové pro pobyt rodiny s dětmi či partu přátel. V těch je navíc klimatizace.

Baross City Hotel ***

Baross tér 15. , Budapest
Maďarsko

36 20/776-2253

reservation@mellowmoodhotels.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 4 500 HUF/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,6 km
Vzdálenost od lázní
4,7 km
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací
Budova Parlamentu
Lázně v Budapešti
Tropicarium