Chcete si parádně odpočinout? Tak to zamiřte do maďarského lázeňské městečka Mezőkövesd s vyhlášenými termálními lázněmi. Ubytováni budete jen 700 m od nich v luxusním Zsóry Hotelu Zen & Spa **** s komfortními pokoji, polopenzí a neomezeným wellness.

O ubytování

Zsóry Hotel Zen & Spa **** se nachází v okrajové části lázeňského městečka Mezőkövesd. Doslova pár kroků od hotelu najdete vyhlášené termální lázně Zsóry-fürdő (200 m), které tvoří nádherný rozlehlý park s mnoha bazény a atrakcemi. Za vidění rozhodně stojí nejstarší část Mezökövesdu – skanzenová čtvrť Hadaš. Kromě tradiční maďarské vesnické architektury se zde seznámíte s prací řemeslníků a výtvarníků. Navštívit můžete také velmi zajímavé muzeum lidového umění Matyó, které je součástí seznamu kulturního dědictví UNESCO. Spoustu památek i kulturního vyžití nabízí nedaleké město Eger (20 km). Najdete zde starobylý hrad, turecký minaret, muzeum Beatles i vynikající restaurace a kavárny. Doporučujeme ochutnat speciality maďarské kuchyně, typickou silnou kávu i vynikající místní víno.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlném dvoulůžkovém pokoji s televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou. Většina pokojů má balkon.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné hotelové restauraci si pochutnáte na pestré polopenzi. Ráno načerpáte energii na snídani ve formě bufetu. Večeře mají servírovanou podobu. Na nápojovém lístku najdete široký výběr vín ze zdejší oblasti, která se k podávaným specialitám skvěle hodí. Oblíbený drink si můžete dát v lobby baru.

Kde budete relaxovat?

Parádní relax na vás čeká v hotelovém wellness centru. Najdete zde bazén, vířivku, solnou místnost či finskou a infra saunu. Dopřát si můžete také masáže a kosmetické procedury.

Zsóry Hotel Zen&Spa ****

Fülemüle u. 7. , Mezőkövesd
Maďarsko

+36 (70) 778-9302

info@zsoryhotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
0,5 km
Aquapark
0,5 km

Tipy na výlet

Lázně Eger Tip na výlet

Termální lázně Eger, založené už v roce 1932, patří mezi nejhezčí městská koupaliště v Maďarsku. Nacházejí se přímo v centru Egeru, na hranici historického jádra města. V krásném, udržovaném areálu lázní plném stromů a zeleně o rozloze 5 hektarů se rozprostírá 13 různých bazénů. Zde mohou hosté využívat benefitů jedinečné radonové léčivé vody a sírové termální vody po celý rok.

K dispozici je 13 bazénů:

 • Oblázkový léčebný bazén s radonovou léčivou vodou (kavicsos), který je napájen vlastním zdrojem. Část dna bazénu je oblázková, odtud ten název, takže příjemně chladná radonová léčivá voda zde může tryskat nepřetržitě.
 • Sezónní termální bazén se sirnou vodou o teplotě 37 °C, částečně zakrytý s několika zážitkovými prvky jako masážní fontány a sprchy
 • Dětský léčebný bazén, který je napájen pramenem turecké lázně, je ideální pro odpočinek a zotavení.
 • Léčebný bazén pro dospělé
 • Stálý, mělký termální bazén se sirnou vodou o teplotě 37 °C
 • Polokrytý zážitkový bazén
 • Dětský zážitkový bazén se skluzavkami a hradem
 • Plavecký bazén s 50metrovými plaveckými dráhami
 • Pool Slides
 • Bazén pro batolata (brouzdaliště)
 • Lázeňský dům I. (kénes termálvíz)
 • Lázeňský dům II. (kénes termálvíz)
 • Odpočinkový bazén s radonovou léčivou vodou

Termální voda v lázních Eger je vhodná k léčbě kloubních onemocnění a revmatu, nemocí páteře, kloubů, svalů a šlach, určitých druhů gynekologických potíží a mnoha dalších onemocnění.

Více informací
Město Eger
Minaret Eger
Lázně Egerszálok