Vydejte se na skvělou relaxační dovolenou do maďarského města Harkány. Ubytováni budete v luxusuním Divina Boutique Hotelu **** jen 280 m od lázní a pochutnáte si na skvělé polopenzi, která se podává v partnerském hotelu. Děti do 5 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Divina Boutique Hotel Harkány **** je nový butikový hotel ležící doslova pár kroků od vyhlášených lázní Harkány (300 m). Celý hotel je vybaven v luxusním butikovém stylu a vše je dovedeno do nejmenšího detailu, aby byla pro hosty každá chvíle zde nezapomenutelná. Kromě lázní je Harkány oblíbené také pro středomořské podnebí a kvalitní víno pocházející z místních vinohradů. Z hotelu dojdete během pár minut do krásného lázeňského parku s fontánou a pohodlnými lavičkami. Dále zde najdete několik úchvatných kostelů, příjemnou promenádu Zsigmondy (700 m) a muzeum současného umění Futó László Pál. Na výlet se můžete vydat do nedalekého města Pécs (30 km), které nabízí řadu architektonických památek z tureckých dob a muzeí. Jedinečný památkový komplex nekropole ze 4. století je součástí Světového kulturního dědictví UNESCO. Ve vedlejším městečku Siklós (4 km) najdete několik pamětihodností z dob středověku a turecké nadvlády včetně hradu z 12. století.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z jedinečných dvoulůžkových pokojů s terasou. Pokoje jsou vybaveny přepychovým nábytkem a najdete v nich klimatizaci, LED televizi, WiFi připojení a vlastní koupelnu** se sprchou a fénem. Nechybí ani trezor, minibar a telefon.

Na čem si pochutnáte?

Den začnete v hotelové restauraci bohatou snídaní ve formě bufetu s pestrým výběrem studených i teplých pokrmů, domácího pečiva a dezertů. Vše je připraveno výhradně z těch nejkvalitnějších čerstvých ingrediencí. Večeře mají také formu bufetu a uspokojí i ty nejnáročnější gurmety. Pochutnáte si na předkrmech, polévkách, hlavních chodech i dezertech. Lehké občerstvení či vás oblíbený nápoj vám rádi připraví v Lounge baru.

Divina Boutique Hotel ****

Bajcsy-Zsilinszky utca 11. , Harkány
Maďarsko

+36309272985

travelking@harkany.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
0,5 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
0,5 km

Tipy na výlet

Termální lázně Harkány Tip na výlet

Termální lázně Harkány jsou proslavené hlavně díky své unikátní léčivé vodě, která už mnohým návštěvníkům pomohla při léčbě revmatických, pohybových, gynekologických či kožních problémů a onemocnění. Přijďte si i vy oddechnout do venkovních i vnitřních bazénů s vodou obsahující vzácný karbonylsulfid, který byl objeven právě v této lokalitě. V celoročně otevřených lázních vás čeká odpočinek v relaxačních bazénech, nechybí tu ani plavecký, zážitkový či dětský bazén se skluzavkami či tobogány. O zábavu se postarají také hřiště přímo v areálu lázní.

Město Harkány
Město Pécs
Zoo & Aquarium v Pécsi