Kompletně renovovaný tříhvězdičkový Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház už očekává hosty! Užijte si pobyt v maďarské Ostřihomi z její historické čtvrti, jen nedaleko baziliky či řeky. Kromě polopenze vás čeká parádní večeře v restauraci i slevy na konzumaci.

O ubytování

Hotel Adalbert *** Szent Tamás Ház najdete v historické čtvrti Ostřihomi, jen kousek od Sochy Ference Liszta. Je součástí centra Szent Adalbert Központ. Za návštěvu jednoznačně stojí také známá Ostřihomská bazilika (600 m). Jen nedaleko se nachází termální koupaliště Vadas Štúrovo (1,3 km), historický Zámek Belá (10,9 km) či Ski areál Visegrád (25 km). Do hlavního města Maďarska, Budapešti, to odsud budete mít 40 km.

Kde budete spát?

Ve všech pokojích najdete LCD TV, WiFi připojení, klimatizaci, minibar a samozřejmě také soukromou koupelnu se sprchou, WC a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelu najdete jen kavárnu a bar, kde se budou podávat snídaně. Jen 300 m od hotelu se však nachází skvělá restaurace Prímás Pince, kde to budete mít se vším všudy - i s obsluhou a luxusem.

Cestujete s dětmi?

Dětský koutek už na vaše děti čeká.

Hotel Adalbert *** Szent Tamás Ház

Batthyány Lajos u. 6. , Esztergom
Maďarsko

+36 33 599 115

hotel@hoteladalbert.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování před hotelem zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1 km

Tipy na výlet

Ostřihom Tip na výlet

Město na hranicích Maďarska a Slovenska zaujme nejen svojí výhodnou polohou, známou bazilikou a mostem propojujícím Ostřihom a Štúrovo, ale také historickou čtvrtí Vodní město, častým pořádáním nejrůznějších trhů a kulturních akcí a krásnými výhledy otvírajícími se přes Dunaj. Ostřihom byla také kdysi hlavním městem Uherského království.

Ostřihomská bazilika
Vadaš Thermal Resort
Budapešť