Užijte si pobyt v maďarské Ostřihomi z její historické čtvrti, jen nedaleko baziliky či řeky. Kromě polopenze vás čeká parádní večeře v restauraci, slevy na konzumaci i vstupy do lázní a pro některé varianty rovnou i celá vstupenka do lázní.

O ubytování

Hotel Adalbert *** Szent György Ház najdete v historické čtvrti Ostřihomi, hned vedle krásné baziliky. Je součástí centra Szent Adalbert Központ. Jen nedaleko se nachází termální koupaliště Vadas Štúrovo (1,3 km), historický Zámek Belá (10,9 km) či Ski areál Visegrád (25 km). Do hlavního města Maďarska, Budapešti, to odsud budete mít 40 km.

Kde budete spát?

Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, minibarem, vlastní koupelnou se sprchou a fénem a výhledem do zahrady.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci, které funguje na bázi samoobsluhy, si užijete vynikající jídla z čerstvých ingrediencí a skvělých chutí. Jen 100 m od hotelu se však nachází skvělá restaurace Prímás Pince, kde to budete mít se vším všudy - i s obsluhou a luxusem.

Hotel Adalbert Szent György Ház ***

Szent István Tér 10. , Esztergom
Maďarsko

+36 33 541 972

info@hoteladalbert.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 3 500 HUF/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1,3 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
1,3 km
Sjezdovka
25 km

Tipy na výlet

Ostřihom Tip na výlet

Město na hranicích Maďarska a Slovenska zaujme nejen svojí výhodnou polohou, známou bazilikou a mostem propojujícím Ostřihom a Štúrovo, ale také historickou čtvrtí Vodní město, častým pořádáním nejrůznějších trhů a kulturních akcí a krásnými výhledy otvírajícími se přes Dunaj. Ostřihom byla také kdysi hlavním městem Uherského království.

Ostřihomská bazilika
Vadaš Thermal Resort
Budapešť