Načerpejte nové síly v Hotelu Viktória***+, který leží přímo v centru lázeňského městečka Sárvár. Těšte se na bohatou polopenzi, relaxaci ve wellness centru zcela bez omezení a také na vstup do oblíbených lázní.

O ubytování

Hotel Viktória ***+ se nachází přímo v centru maďarského lázeňského městečka Sárvárv tiché a klidné oblasti vedle botanické zahrady a paláce. Projděte si městečkem pěšky, prohlédněte si třeba Nádasdyho hrad (200 m) nebo arboretum (350 m) a nezapomeňte navštívit vyhlášené termální lázně (1 km).

Kde budete spát?

Na útulných hotelových pokojích v jemných barvách najdete skvělé vybavení a plný komfort. Konkrétně TV, WiFi připojení, telefon, minibar, rádio, trezor a vlastní koupelnu se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Ve skvělé, moderní, hotelové restauraci si můžete vychutnat jídla maďarské a mezinárodní kuchyně. Všem hostům je pak k dispozici hotelová zahrada s altánem a grilem.

Arboretum Sárvár Tip na výlet

Sárvárské zahrady byly vyhlášené už v době renesance, v dnešním velkém arboretu naleznete přes 300 druhů stromů a keřů. Zařízení zpříjemňuje návštěvu centra lázeňského města. Pokud chcete vidět 400 let staré duby či vzácné magnolie, je celoročně přístupné arboretum tím pravým místem, kde strávit odpolední vycházku.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness centru si odpočinete ve velké vířivce, v infra sauně nebo třeba v solné jeskyni, která má léčivé účinky na dýchací cesty.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je zde nachystáno dětské hřiště.

Něco navíc

Můžete si zacvičit ve zdejší posilovně a v létě či za příznivého počasí relaxovat na sluneční terase.

Hotel Viktória ***+

Sárvár, Deák F.u.6., Sárvár
Maďarsko

00 36 95/320-525

info@hotel-viktoria.hu

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
6:00 - 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od moře
1 km
Zastávka
0,6 km