Udělejte něco pro své zdraví a vydejte se na relaxační pobyt do Hajdúszoboszló. Pobyt pro dva v lázeňském hotelu Barástág***+ s plnou penzí, neomezeným vstupem do wellness a solnou jeskyní. Vhodné jako dárek pro rodiče či prarodiče.

Bezkonkurenční relaxace v Hajdúszboszló

Kde jinde nechat pečovat o své zdraví než v lázních, které nemají konkurenci - oblíbeném maďarském městě Hajdúszboszló. Nadstandardní hotel Barástág***+ Vám nabízí ubytování v barevně sladěných pokojích se vším vybavením. Je Vám zde k dipozici i láhev minerálky. Klidná atmosféra hotelu, ochotný personál a možné služby lékařů dělají z tohoto pobytu také vynikající dárek pro rodiče či prarodiče.

Součástí hotelu je rozlehlé wellness centrum, kde najdete několik vnitřních i venkovních bazénů s termální vodou a zážitkovými prvky, plavecký bazén, bazén pro děti, vířivku, bublinkovou lázeň, saunu, infra saunu, parní a Kneippovu lázeň. Otevírací doba wellness PO až ČT a NE 7.00 - 18.00 hod, PÁ a SO 7.00 - 20.00 hod.

Lázeňský areál o rozloze 30 ha nedaleko hotelu

V lázních Hajdúszboszló najdete obrovský areál skládající se z několika vzájemně propojených částí - lázní, Aquapalace, aquaparku a venkovních bazénů. Tradice sahající do roku 1927 z nich dělá jedny z nejoblíbenějších maďarských lázní.

Na výlet se vydejte do nedalekého Debrecínu s nespočtem památek a zajímavým větrným mlýnem, který je největší ve střední Evropě.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ján ?.)

Bol som celkovo spokojný aj s pobytom aj so službami, menšie nedostatky vidím v stravovaní, kde sa iným spôsobom podávajú raňajky, inač obed a inač večera. Kvalita stravy je výborná a čas kedy sa strava podáva je dostatočný na pohodlný pobyt, bez stresu, že sa nestihnete vrátiť na stravu.

Skvělé (Anna P.)

S pobytom sme boli celkovo spokojní, zodpovedalo to cene. Hotel má už lepšie časy za sebou, ale vedeli sme, že za nižšiu cenu nemôžeme očakávať viac. Izby boli čisté, strava primeraná, najlepšie boli raňajky, obed bol slabši, večere celkom fajn. Najlepšie boli bazény a wellness v hoteli. Inak služby fajn, primerané. Nemáme žiadne výhrady.

Vynikající (Marcela ?.)

Veľmi spokojná, strava bola veľmi dobrá, našiel si tam každý to svoje. Personál bol milí, wellnes bol dobrý no nám veľmi nepostačoval nakoľko máme malé deti, ale navštívili sme v blízkosti cca 500 m od hotela Aqua Palace, kde sa dokážu všetky vekové kategórie dostatočne vyblázniť.

Vynikající (Hajnalka B.)

Umiestnenie hotela je vyborne, blizko termalneho kupaliska, strava a uroven hotela zodpovedalo poctom hviezdiciek. Personal je mili a ochotni - odporucam.

Skvělé (Věra C.)

S pobytem jsme byli spokojeni, hlavně z toho důvodu, že jsme se na recepci domluvili anglicky.

Skvělé (Eva K.)

Hotel bol pekný, pobyt zodpovedal popisu, akurát sme nedostali župan, za ktorý sme si mali zaplatiť na recepcii 1 500 Ft. Personál bol veľmi milý, strava chutná, servírovaná, ale to sme aj čakali podľa popisu, postačujúca. Wellness s teplou termálnou vodou rôznymi saunami bol tiež super. Pobyt by sme odporúčali skôr starším ľuďom a menej náročným. My si ho radi zopakujeme.

Vynikající (Lenka L.)

Celý pobyt hodnotím na 1, splnilo to moje očakávania po všetkých stránkach - relax, chutné a bohaté jedlo, hudba, zábava, bowling....

Vynikající (Agáta N.)

Hotel super, čistý, boli sme spokojný, personál milý aj keď po Maďarsky nevieme - snaha z ich strany bola nám všetko vysvetliť tak, aby sme porozumeli. Voda čista aj prostredie okolo.

Vynikající (Vlasta P.)

Pobyt zcela splnil naše očekávání, byli jsme spokojeni jak s ubytováním, tak i se stravováním. Prostředí bylo bezvadné, personál přívětivý. Počasí (vedro) nám nepřálo, noci bez klimatizace byly nepříjemné, ale klimatizace nebyla ve smlouvě, takže to jenom na okraj. Hotelový wellness zcela postačující, takže jsme ani nemuseli chodit do lázeňského areálu.

Vynikající (Luboš B.)

Není co vytknout. Vše odpovídalo popisu. Bohaty výběr jídel, super odlehčené obědy. Živá hudba při večeři. Super venkovní bazén a termální bazénky. Na recepci se domluvíte i slovensky. Doporučuji.