Udělejte něco pro své zdraví a vydejte se na relaxační pobyt do Hajdúszoboszló. Pobyt pro dva v lázeňském hotelu Barástág***+ s plnou penzí, neomezeným vstupem do wellness a solnou jeskyní. Vhodné jako dárek pro rodiče či prarodiče.

Bezkonkurenční relaxace v Hajdúszboszló

Kde jinde nechat pečovat o své zdraví než v lázních, které nemají konkurenci - oblíbeném maďarském městě Hajdúszboszló. Nadstandardní hotel Barástág***+ Vám nabízí ubytování v barevně sladěných pokojích se vším vybavením. Je Vám zde k dipozici i láhev minerálky. Klidná atmosféra hotelu, ochotný personál a možné služby lékařů dělají z tohoto pobytu také vynikající dárek pro rodiče či prarodiče.

Součástí hotelu je rozlehlé wellness centrum, kde najdete několik vnitřních i venkovních bazénů s termální vodou a zážitkovými prvky, plavecký bazén, bazén pro děti, vířivku, bublinkovou lázeň, saunu, infra saunu, parní a Kneippovu lázeň. Otevírací doba wellness PO až ČT a NE 7.00 - 18.00 hod, PÁ a SO 7.00 - 20.00 hod.

Lázeňský areál o rozloze 30 ha nedaleko hotelu

V lázních Hajdúszboszló najdete obrovský areál skládající se z několika vzájemně propojených částí - lázní, Aquapalace, aquaparku a venkovních bazénů. Tradice sahající do roku 1927 z nich dělá jedny z nejoblíbenějších maďarských lázní.

Na výlet se vydejte do nedalekého Debrecínu s nespočtem památek a zajímavým větrným mlýnem, který je největší ve střední Evropě.

Hotel Barátság ***+

Mátyás király sétány 19 , Hajdúszoboszló
Maďarsko

+(36) 52 558 571

sales@baratsag.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
4,5/5
Celkem 102 hodnocení