Udělejte něco pro své zdraví a vydejte se na relaxační pobyt do Hajdúszoboszló. Pobyt pro dva v lázeňském hotelu Barástág***+ s plnou penzí, neomezeným vstupem do wellness a solnou jeskyní. Vhodné jako dárek pro rodiče či prarodiče.

Bezkonkurenční relaxace v Hajdúszboszló

Kde jinde nechat pečovat o své zdraví než v lázních, které nemají konkurenci - oblíbeném maďarském městě Hajdúszboszló. Nadstandardní hotel Barástág***+ Vám nabízí ubytování v barevně sladěných pokojích se vším vybavením. Je Vám zde k dipozici i láhev minerálky. Klidná atmosféra hotelu, ochotný personál a možné služby lékařů dělají z tohoto pobytu také vynikající dárek pro rodiče či prarodiče.

Součástí hotelu je rozlehlé wellness centrum, kde najdete několik vnitřních i venkovních bazénů s termální vodou a zážitkovými prvky, plavecký bazén, bazén pro děti, vířivku, bublinkovou lázeň, saunu, infra saunu, parní a Kneippovu lázeň. Otevírací doba wellness PO až ČT a NE 7.00 - 18.00 hod, PÁ a SO 7.00 - 20.00 hod.

Lázeňský areál o rozloze 30 ha nedaleko hotelu

V lázních Hajdúszboszló najdete obrovský areál skládající se z několika vzájemně propojených částí - lázní, Aquapalace, aquaparku a venkovních bazénů. Tradice sahající do roku 1927 z nich dělá jedny z nejoblíbenějších maďarských lázní.

Na výlet se vydejte do nedalekého Debrecínu s nespočtem památek a zajímavým větrným mlýnem, který je největší ve střední Evropě.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jana M.)

Kedže sme už pred 3 rokmi boli v tomto hoteli, vedeli sme, s čím môžme rátať. Skonštatovali sme, že strava bola tentokrát horšia, čo sa týka pestrosti. V podstate dva dni po sebe to isté, len s malými obmenami.

Skvělé (Ing. Dagmar W.)

S pobytom sme boli spokojní, strava v hoteli je však poslabšia, personál neovláda cudzie jazyky.

Skvělé (Ernest G.)

Ubytovanie ako aj služby boli na úrovni. Personál bol nápomocný, strava bola tiež dobrá.

Skvělé (Roman V.)

Áno. Veľmi dobré služby, aj keď rating hotela na tripadvisor je skôr nízky. Privítali by sme alternatívu v danom meste.

Skvělé (Věra C.)

S pobytem jsme byli spokojeni, hlavně z toho důvodu, že jsme se na recepci domluvili anglicky.

Vynikající (Annamaria K.)

Hotel je veľmi dobrý, na dobrom mieste-v centre. Neviem povedať nič negatívne, lebo aj personál je veľmi milý :) A za také peniaze plnú penziu nedostaneme nikde.

Vynikající (Hajnalka B.)

Umiestnenie hotela je vyborne, blizko termalneho kupaliska, strava a uroven hotela zodpovedalo poctom hviezdiciek. Personal je mili a ochotni - odporucam.

Vynikající (Mária S.)

Veľmi spokojný,hotel je čistý, strava podľa popisu, personál ochotní. Ďalším zákazníkom by som odporučila prechádzku v meste a výlety.

Vynikající (Vlasta P.)

Pobyt zcela splnil naše očekávání, byli jsme spokojeni jak s ubytováním, tak i se stravováním. Prostředí bylo bezvadné, personál přívětivý. Počasí (vedro) nám nepřálo, noci bez klimatizace byly nepříjemné, ale klimatizace nebyla ve smlouvě, takže to jenom na okraj. Hotelový wellness zcela postačující, takže jsme ani nemuseli chodit do lázeňského areálu.

Vynikající (Helena ?.)

Veľmi sa mi pobyt páčil - odporúčam. Ubytovanie bolo čisté ,nové, personál bol ústretový.