Relaxace v Hajdúszboszló

Kde jinde nechat pečovat o své zdraví než v lázních, které nemají konkurenci - v oblíbeném maďarském městě Hajdúszboszló. Hotel Barátság ***+ vám nabízí ubytování v komfortních barevně sladěných pokojích s vlastním sociálním zařízením, balkónem, TV, telefonem, malou lednicí, sejfem a WiFi.


Určitě uvítáte klidnou atmosféru hotelu a možné služby lékařů, kteří dělají z tohoto pobytu také vynikající dárek pro rodiče či prarodiče.


Wellness, široká nabídka procedur i večerní zábavy

Součástí hotelu je wellness centrum, kde najdete několik vnitřních i venkovních bazénů s termální vodou a zážitkovými prvky, plavecký bazén, bazén pro děti, vířivku, bublinkovou lázeň, saunu, infrasaunu, parní a Kneippovu lázeň.

Posedět u kávy můžete v baru Tiffany. Třikrát týdně zde večer hraje živá hudba. V U-Pub si můžete zahrát bowling nebo billiard.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eliška H.)

Vše odpovídalo popisu, prostředí hezké, strava výborná. Wellness výborné.

Vynikající (Michal V.)

Pobyt zodpovedá popisu. Spokojnosť služby, wellness, strava výborná, recepčná vedela aj slovensky. Čisté mesto, kvety, príjemné prechádzky. Celková spokojnosť možno len odporučiť.

Skvělé (Jiří M.)

Hotel je kousek od centra města, pobyt odpovídal popisu. Strava dobrá, vždy se dalo něco vybrat (jen jídlo bylo málo ohřáté). Wellness super (služby přímo v hotelu), personál ochotný a vstřícný.