Dopřejte si dovolenou v centru Budapešti v pop artovém hotelu T62 ***. Pokochejte se nádherným výhledem, ráno si pochutnejte na lahodné snídani s vynikající kávou a vyrazte za kulturou.

O ubytování

Hotel T62 *** zařízený v moderním pop artovém stylu se nachází v centru Budapešti. Stačí přejít slavný Széchenyiho řetězový most (3 km) a dostanete se k ikonickému Budínskému hradu i Rybářské baště (4 km). Slavná bazilika sv. Štěpána a budova Parlamentu jsou od hotelu vzdáleny zhruba 1 km. Oblíbeným cílem turistů je také nedaleká zahrada Városliget (2 km), ve které se nachází zoologická a botanická zahrada i hrad Vajdahunyad. Do čtvrti kolem Budínského hradu a k malebným břehům Dunaje se vyprate za památkami UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytovaní budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard s komfortní manželskou postelí či oddělenými lůžky. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD televizí, WiFi připojením, telefonem, rádiem, trezorem a vlastní koupelnou s fénem. Nechybí psací stůl a šatní skříň.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se podává snídaně formou bohatého bufetu, který se každý den obměňuje. Najdete zde i vegetariánské a bezlepkové pokrmy a navrch dostanete výbornou kávu. Během dne si můžete dopřát osvěžující drink a lehké občerstvení ve stylovém hotelovém baru.

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací

T62 Hotel ***

Teréz krt. 62., Budapest
Maďarsko

+36 1 721 4560

hotel@t62hotel.com

Check In
Od 15:00
Check Out
Do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 6 000 HUF/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
V okolí hotelu je několik možností, kde za poplatek zaparkovat

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,4 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
12,3 km