Dopřejte si dovolenou v centru Budapešti v pop artovém hotelu T62 ***. Pokochejte se nádherným výhledem, ráno si pochutnejte na lahodné snídani s vynikající kávou a vyrazte za kulturou.

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací

Ubytování v moderním hotelu T62 ***

Hotel T62 *** zaujme všechny příznivce moderního designu, je zařízen v pop artovém stylu. Hotel se nachází v centru Budapešti, v oblíbené lokalitě, kousek od vlakového nádraží (100 m) a od Domu teroru (700 m). V bezprostředním okolí najdete Maďarskou státní operu (800 m), baziliku sv. Štěpána (1 km) a Velkou synagogu (1,6 km). Hotel je vzdálen 22 kilometrů od letiště a za příplatek na něj poskytuje transfer.

Ubytovaní budete v pokojích Standard s komfortní manželskou postelí či oddělenými lůžky. Pokoje jsou prostorné, klimatizované a bohatě vybavené. Nechybí psací stůl a šatní skříň, LCD TV, telefon, rádio, trezor a vlastní koupelna s fénem. K dispozici je v hotelu denní tisk, fax a kopírka. V případě potřeby je k dispozici jeden bezbariérový pokoj.

V hotelové restauraci se podává snídaně formou bohatého bufetu, který se každý den obměňuje. Najdete zde i vegetariánské a bezlepkové pokrmy a navrch dostanete výbornou kávu. Během dne se můžete osvěžit na hotelovém baru.

T62 Hotel ***

Teréz krt. 62., Budapest
Maďarsko

+36 1 721 4560

hotel@t62hotel.com

Check in
Od 15:00
Check out
Do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 18 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
V okolí hotelu je několik možností, kde za poplatek zaparkovat

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,4 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
12,3 km