Užijte si pobyt v hotelu Ligetalja Termál Hotel *** s neomezeným vstupem do termálních lázní a do wellness. Zrelaxujte se v termálech, navštivte finskou saunu, infrasaunu a solnou jeskyni. Pochutnejte si na výborné polopenzi a domácích vínech, které ochutnáte při příjezdu jako welcome drink.

O ubytování

Ligetalja Termál Hotel *** se nachází ve vesničce Penészlek na okraji malebného jezera, obklopen nádhernou přírodou plnou lesů a vinic. Za historií, gastronomickými zážitky a kulturou se můžete vydat do města Debrecín (42 km). Kromě památek a muzeí najdete v Debrecínu aquapark Aquaticum Mediterranean Adventure Bath, zoologickou a botanickou zahradu či les Nagyerdő.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji vybaveném televizí, lednicí, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se podávají především tradiční maďarské pokrmy. Ráno si vychutnáte snídaně formou bufetu. Večer se zde podávají servírované večeře.

Debrecen Tip na výlet

Jedno z největších měst Maďarska přitahuje turisty zejména zajímavou historií a spoustou památek, bohatou kulturou a proslavenou gastronomií. Kromě prvotřídních uzenin si v Debrecenu pochutnáte také na vynikajících vínech z blízké tokajské oblasti. Navštívit můžete jeden z místních architektonicky zajímavých kostelů či rekreační zónu Velký les.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je wellness centrum, ve kterém najdete venkovní i krytý bazén naplněný termální vodou, finskou a infra saunu, solnou místnost a vířivku. Vybírat můžete ze široké nabídky masáží a kosmetických procedur. Pro sportovce je k dispozici posilovna.

Ligetalja Gyógyfürdő és Termál Hotel ***

018 HRSZ, külterület, Penészlek, Hungary
Maďarsko

+36 70 420 9677, +36 70 677 0482

ligetaljatermalhotel@gmail.com

Check In
14:00 - 19:00
Check Out
10:00 - 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 3000 HUF/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet