Užijte si pobyt v hotelu Ligetalja Termál Hotel *** s neomezeným vstupem do termálních lázní a do wellness. Zrelaxujte se v termálech, navštivte finskou saunu, infrasaunu a solnou jeskyni. Pochutnejte si na výborné polopenzi a domácích vínech, které ochutnáte při příjezdu jako welcome drink.

O ubytování

Ligetalja Termál Hotel *** se nachází ve vesničce Penészlek na okraji malebného jezera, obklopen nádhernou přírodou plnou lesů a vinic. Za historií, gastronomickými zážitky a kulturou se můžete vydat do města Debrecín (42 km). Kromě památek a muzeí najdete v Debrecínu aquapark Aquaticum Mediterranean Adventure Bath, zoologickou a botanickou zahradu či les Nagyerdő.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji vybaveném televizí, lednicí, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se podávají především tradiční maďarské pokrmy. Ráno si vychutnáte snídaně formou bufetu. Večer se zde podávají servírované večeře.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je wellness centrum, ve kterém najdete venkovní i krytý bazén naplněný termální vodou, finskou a infra saunu, solnou místnost a vířivku. Vybírat můžete ze široké nabídky masáží a kosmetických procedur. Pro sportovce je k dispozici posilovna.

Ligetalja Gyógyfürdő és Termál Hotel ***

018 HRSZ, külterület , Penészlek, Hungary
Maďarsko

+36 70 420 9677, +36 70 677 0482

ligetaljatermalhotel@gmail.com

Check In
14:00 - 19:00
Check Out
10:00 - 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 3000 HUF/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Debrecen Tip na výlet

Jedno z největších měst Maďarska přitahuje turisty zejména zajímavou historií a spoustou památek, bohatou kulturou a proslavenou gastronomií. Kromě prvotřídních uzenin si v Debrecenu pochutnáte také na vynikajících vínech z blízké tokajské oblasti. Navštívit můžete jeden z místních architektonicky zajímavých kostelů či rekreační zónu Velký les.

ZOO a botanická zahrada Debrecen
Kerekerdő Adventure Park
Agora Science Centrum