Ničím nerušená dovolená plná relaxu v termální vodě čeká jen na vás. Pouze 300 m od lázní Bükfürdő vás přivítají útulné apartmány Relax a Relax Superior. Můžete se těšit na vstup do lázní Bük, slevu v restauraci i venkovní bazén hned u apartmánu. Krásné okolí s množstvím památek vám dovolenou zpříjemní ještě více.

Ubytování v pohodlných apartmánech 300 m od termálů

Světoznámou léčivou vodu druhých největších termálních lázní v Maďarsku - Bükfürdő si naplno užijete, když budete bydlet jen 300 m od nich. Vybrat si můžete apartmán podle vašich představ, bydlete v Relax apartmánu, anebo v Relax Superior apartmánu.

Dům Relax nabízí ubytování v apartmánech se dvěma pokoji vybavenými francouzskými postelemi a TV s více než 150 světovými programy. V apartmánech nechybí plně vybavená kuchyňka s ledničkou a kuchyňským stolem. K dispozici vám bude také samostatná koupelna a letní terasa s lehátky, venkovním posezením s grilem a houpačkou.

Příjemný pobyt vám zaručí i Apartmán Relax Superior, ve kterém se pohodlně ubytuje až 10 osob. Apartmán je vybaven třemi dvoulůžkovými pokoji s komfortními postelemi, všechny pokoje mají přístup k samostatné koupelně. Útulné posezení v kruhu přátel objevíte v obývacím pokoji, v konferenční místnosti či na zahradě s grilem.

Každé ráno se můžete těšit na snídani podávanou formou bufetu v blízkém hotelu (20 m). K dispozici vám bude také fitness a sauna. Pokud vám nebudou stačit otevírací hodiny okolních termálů, neváhejte se ponořit do vody v bazénu na zahradě apartmánu, který je dostupný od června do konce září.

Golf na světové úrovni i adrenalin ve výšce 17 metrů

Vyzkoušejte si, jaké je hrát golf na jednom z nejlepších hřišť v širokém okolí. Tuto možnost vám nabízí Birdland Golf & Country Club - jedno z 20 nejlepších golfových hřišť v Evropě o rozloze přibližně 100 hektarů a s 18 jamkami. Jak název napovídá, při hře vám budou dělat společnost desítky rozmanitých druhů ptáků.

Vyznavači adrenalinové zábavy by měli určitě navštívit lezecké a dobrodružné centrum Krystalová věž ve tvaru krystalu a třemi výškovými úrovněmi. Lezecké dráhy s délkou více než jeden kilometr zabaví rodiny s dětmi i partu přátel. Přijďte se pohoupat na obří houpačce nebo se sklouzněte téměř 200 m dlouhým lanovým skluzem Flying Fox.

Tipy na výlet

Lázně Bükfürdo

Lázně Bük patří k celosvětově známým lázním a jsou druhé největší v Maďarsku. Najdete zde nespočet plaveckých a zážitkových bazénů a nechybí ani saunový svět a prostory pro relaxaci. Celodenní vstupné je cca 3 750 HUF.

Areál lázní se rozprostírá na 14 ha a rozloha bazénů přesahuje 5 200 m², v bazénech je léčivá termální voda o teplotě 23 - 38 °C. Místní voda je vhodná při různých léčbách (poruchy pohybového ústrojí, poúrazová terapie, zažívací potíže, ...).

Vnitřní a vnější bazénový lázeňský komplex má více jak 32 bazénů s termální vodou, vzduchovými tryskami, chrliči vody, protiproud a tobogán. Nechybí dětský bazén, brouzdaliště, bazén s atrakcemi a další.

Ve Světě saun najdete tepidárium, parní lázně, infra a finskou saunu, aromatickou i venkovní saunu. Využijte i ochlazovací bazén, vířivku a Kneippův bazén.

Křišťálová věž

Pozoruhodná šplhací a dobrodružná dráha uspokojí i ty nejnáročnější výletníky. Pro všechny, kdo touží po aktivním trávení času, se nabízí tento zážitek plný lezení, houpaček, klouzaček a dalších atrakcí. Věž, stojící v lázeňském Büku, je otevřená od dubna do října, umožňuje tak využít hezkého počasí ke skvělé venkovní zábavě.

Bük

Když se řekne Bük, obvykle se každému vybaví termální lázně. I mimo tuto hlavní turistickou atrakci jde však o město přímo tepající životem. Historie města sahá až do 13. století, z čehož vyplývá přítomnost mnoha zajímavých památek a také zdejší příjemná atmosféra. Maďarské speciality v místních restauracích jsou jejím příjemným doplněním.

Relax Apartman Bükfürdő

Fenyves u. 4., Bükfürdő
Maďarsko

+36 702 412 541

info@szallasbukfurdo.hu

Check in
14:00 - 20:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázaný
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno