Představte si ten úžasný pocit volnosti, kdybyste měli celou pláž pouze sami pro sebe, tedy téměř. A přesně tohle zažijete při ubytování v apartmánu Sophie Balatonlelle u Balatonu. Čeká tu na vás soukromá pláž, bazén i terasa. Prostorný apartmán je perfektním místem na letní dovolenou s partou přátel či celou rodinou.

O ubytování

Apartmán Sophie Balatonlelle se nachází v městečku Balatonlelle přímo na břehu jezera Balaton. Doslova pár kroků od apartmánu se rozprostírá soukromá i příjemná městská pláž, která nabízí mnoho možností sportovního a volnočasového vyžití. K zapůjčení jsou zde i šlapadla či kajaky. Atrakcí pláže je zážitkové koupaliště se třemi bazény a saunovým světem. Další hezké pláže a malebná promenáda leží v nedalekém Balatonföldváru (20 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v prostorném dvoupokojovém apartmánu s celkovou rozlohou 40 m². Dorůžova se vyspíte na manželských postelích královských rozměrů. V obývacím pokoji se nachází také gauč, který v případě potřeby může posloužit jako přistýlka. V apartmánu nechybí klimatizace, TV s plochou obrazovkou a WiFi připojení. Samozřejmostí je vlastní koupelna s toaletou a sprchovým koutem a kuchyň s myčkou, mikrovlnnou troubou a dalším vybavením. Součástí apartmánu je také prostorný balkon.

Kde budete relaxovat?

V apartmánu Sophie Balatonlelle si můžete jezero Balaton vychutnat na soukromé pláži. K dokonalému pohodlí vám poslouží i soukromý bazén, terasa a zahrada.

Apartment Sophie Balatonlelle

Apartment Sophie Balatonlelle

Köztársaság u.13 (Lellemarine Resort) A ep. 111 , Balatonlelle
Maďarsko

Provozuje společnost:
László Tömösvári IČ: 55312370-1-41


+43 664 385 9773

ap.sophie@gmx.at

Check In
13:00 - 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od jezera
100 m
Zastávka
0,4 km