Představte si ten úžasný pocit volnosti, kdybyste měli celou pláž pouze sami pro sebe. A přesně tohle zažijete při ubytování v apartmánu Sophie Balatonlelle u Balatonu. Čeká tu na vás soukromá pláž, bazén i terasa. Prostorný apartmán je perfektním místem na letní dovolenou s partou přátel či celou rodinou.

Velká rodinná dovolená vás čeká u Balatonu

Vychutnejte si příjemnou a téměř středomořskou atmosféru Balatonu s přáteli či s celou rodinou. Pohodlné ubytování a nerušené soukromí najdete v apartmánu Sophie Balatonlelle pro 4 až 5 osob.

Čeká vás ubytování v prostorném dvoupokojovém apartmánu s celkovou rozlohou 40 m². Dorůžova se vyspíte na manželských postelích královských rozměrů, v obývacím prostoru se nachází také gauč, který v případě potřeby může posloužit coby přistýlka. V apartmánu nechybí TV s plochou obrazovkou a WiFi připojení. Samozřejmostí je vlastní koupelna s toaletou a sprchovým koutem.

Svá oblíbená jídla si můžete ukuchtit v plně vybavené apartmánové kuchyni. Poslouží vám k tomu lednička, sporák, varná konvice, kávovar či mikrovlnka. Ranní kávu či večerní západy slunce si ještě lépe vychutnáte na terase s výhledem na jezero nebo bazén. V horkých měsících vám přijde vhod i klimatizace.

Tipy na výlet

Balaton

„Maďarské moře“ je právem jednou z nejlákavějších dovolenkových lokalit v Evropě. Příjemně teplá voda, dlouhé pláže, spousta přístavních a lázeňských městeček po celém pobřeží. Když si k tomuto všemu přičtete ještě krásnou přírodu, pohodlné hotely, zajímavé památky a různé kulturní akce po celý rok, o skvělý pobyt je postaráno.

Kopcovité okolí je ideální k výletům i cykloturistice. Vrcholky vám poskytnou úžasný výhled na celou oblast.

Na severní straně Balatonu se dále rozkládá známá vinařská oblast Badacsony s vyhlášeným vínem.

Balaton Bike Ring

Jako zapálení cyklisté si Balaton zamilujete. Celé jezero totiž obtáčí cyklistická trasa o délce 230 km. Nenechte se však tímto číslem odradit. Na okruhu je snadné naplánovat i kratší trasu, obzvlášť díky vysoké hustotě odpočinkových míst, obchodů a vlakových stanic. Trasa většinou vede po rovině, odděleně od hlavní silnice a cestou po ní se podíváte i do okolních obcí. Kolo k jezeru dopravíte vlakem, které mají často právě přípoje pro kola, stačí nastudovat jízdní řád.

Vinařská oblast Badacsony

Pro všechny milovníky vína je tu jedna z nejznámějších Maďarských vinařských oblastí – krásná Badacsony na břehu Balatonu. Podobně přátelská atmosféra jako na jižní Moravě, malebná krajina osázená vinohradem a k tomu tekuté maďarské zlato na každém kroku – to je ideální místo na výlet pro osoby všech věkových kategorií.

Apartment Sophie Balatonlelle

Köztársaság u.13 (Lellemarine Resort) A ep. 111, Balatonlelle
Maďarsko

+43 664 385 9773

ap.sophie@gmx.at

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázaný
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno