Užijte si klid i přepych lázeňského městečka Lenti a Thermal Hotelu Balance ****. Čeká vás neomezený vstup do termálních lázní hned vedle hotelu, hotelové wellness s vířivkami i saunami, unikátní Energiapark i bohatá polopenze. Dítě do 6 let zdarma.

O ubytování

Thermal Hotel Balance Lenti **** a nabízí přímý přístup do termálních lázní Lenti a parku Szent György Energy. Stačí se tedy na pokoji převléci do županu a vytápěnou chodbou se vydat za dokonalým odpočinkem i vodními radovánkami. Milovníci přírody mohou okolní krajinu vrchoviny Zala a národního parku Őrség (30 km) objevovat po mnoha turistických trasách. Mlýnské muzeum Szésiziget a buvolí rezervace jsou vzdáleny 10 km. V arboretu Budafai (24 km) si pak můžete prohlédnout poklady místní flóry.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízeném dvoulůžkovém pokoji a rozloze 28 m². Všechny pokoje disponují klimatizací, televizí, rádiem, WiFi připojením, trezorem a vlastní koupelnou s fénem.

Na čem si pochutnáte?

Gastronomická nabídka hotelové restaurace L16 spojuje moderní mezinárodní kuchyni s tradičními recepty. Důraz je kladen na čerstvost surovin a jejich šetrné zpracování. Podávají se zde snídaně a večeře ve formě bohatého bufetu. Přes den je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Nápojové menu obsahuje mimo jiné široký výběr vynikajících místních vín. Za příznivého počasí je v provozu i příjemná terasa. Osvěžující drink, výběrovou kávu nebo domácí zákusky vám rádi naservírují v lobby baru. Pokud dostanete hlad či chuť na něco dobrého během pobytu v lázních, bude vám k dispozici restaurace Fregatt.

Termální lázně Lenti Tip na výlet

V termálních lázních Lenti v jihozápadním Maďarsku na vás čeká nejen 5 krytých a 5 venkovních bazénů s mnoha skluzavkami, tobogány a jinými atrakcemi pro celou rodinu, ale také léčivá voda s obsahem hydrogenkarbonátu sodíku. Ta je vhodná pro léčbu onemocnění pohybového aparátu, páteře a kloubních potíží. Největší bazén o rozloze 1329 m² je opravdovým zážitkem, najdete zde divokou řeku (zrychlovací kanál), masážní trysky šíje, masážní lavice a obrovský tobogán s délkou 75 m.

Bazény v termálních lázních Lenti:

 • Zážitkový bazén se 75m tobogánem 3m rodinnou skluzavkou
 • Dětský bazének
 • Zážitkový bazén pro dospělé s masážními děly a tryskami
 • Vířivka
 • Krytý plavecký bazén
 • Krytý výukový bazén
 • Krytý léčebný bazén
 • Otevřený hydromasážní bazén
 • Otevřený výukový bazén
 • Otevřený plavecký bazén
 • Otevřený dětský bazén
 • Otevřený léčebný bazén
 • Otevřený zážitkový bazén

Dalším lákadlem a exkluzivitou místních termálních lázní je Park energie Svatého Jiří (Park Szent György). Tento park se nachází ve styčném bodě energetických linií, a tudíž se věří, že hosté zde mohou společným vlivem léčivé vody a zvláštního energetického místa lépe odpočívat, nabíjet se a zotavovat.

Využívání blahodárných účinků léčivých vod se může kombinovat s různými léčebnými procedurami. Pro poskytování procedur je nutná lékařská prohlídka, konzultace.

Venkovní bazény jsou v provozu od května do září, krytá část a saunový svět (se dvěma finskými saunami, jednou aromatickou a jednou fyziotermní) pak celoročně. Základní vstupné do lázní je 2 790 HUF (cca 250 Kč), za saunový svět se připlácí zvlášť.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Přímo z hotelu lze vytápěnou chodbou dojít do vyhlášených termálních lázní Lenti a Parku energie sv. Jiří. Dokonalý odpočinek si ale můžete užít i přímo v hotelovém wellness, kde na vás čeká zážitkový bazén a saunový svět (finská, infra, parní a aroma sauna). Součástí je také sluneční terasa s krásným výhledem. Vyberte si některou z masáží či kosmetických procedur. Milovníci sportu zajisté ocení fitness centrum.

Cestujete s dětmi?

Hrací koutek je k dispozici po celý den, stejně jako venkovní hřiště s lokomotivou Tomášem. Na koupališti na děti čeká žabka, skluzavka a dětský bazén s brouzdalištěm. V hotelu vám rádi poskytnou vybavení pro děti jako postýlky, přistýlky, dětské sedátko na toaletu nebo dětskou vaničku. K zapůjčení jsou společenské hry, karetní hry i X-Box.

Thermal Hotel Balance **** Lenti

Táncsics u. 8 , Lenti
Maďarsko

+36 92 630 590

reservation@balancehotel.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Baby friendly
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet