Unikátní pobyt v maďarském lázeňském městě Mezökövesd pro dva v krásném hotelu Nefelejcs*** s bohatou polopenzí. Nechybí ani vstupné do léčivých, termálních lázní a neomezené využívání hotelové wellness zóny. Nezapomenutelný relax na severu Maďarska.

Relaxujte v maďarském lázeňském městě Mezökövesd


Nový hotel Nefelejcs*** najdete jen 150 metrů od známých a oblíbených lázní Zsory, které díky svým léčivým vlastnostem patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. Hotel představuje spojení elegance a komfortního ubytování - příjemně vybavené pokoje mají krásný výhled, klimatizaci, minibar a TV. Hotel není příliš velký, tudíž se zde můžete těšit na rodinnou atmosféru a servis na míru. V brzké době hotel obdrží ocenění 4*.

Součástí hotelu je také restaurace, kde se můžete těšit na kvalitní, maďarskou a mezinárodní kuchyni. Nechybí ani wellness centrum s vnitřními i venkovními saunami a vířivkami a je zde i možnost přikoupit si masáže či solárium. 

K hotelu patří velký areál, kde si mohou hrát děti. Na zahradě je parádní dřevěná vířivka a sauna, obojí perfektní k relaxaci v chladnějších měsících. 

Do Maďarska za lázeňskou relaxací

Hlavním lákadlem této oblasti jsou samozřejmě lázně Zsory, kde si díky balíčku užijete jeden den plný relaxace. Lázně s vnitřními i venkovními bazény jsou vyhlášeny po celém Maďarsku díky léčebné vodě, která pozitivně působí na revmatické, gynekologické a pohybové potíže.

Oblast Matyóland je známá hlavně díky svému folklórnímu umění a také lázeňství - v blízkosti najdete i vyhlášené lázně Eger a Miškovec. V bezprostřední blízkosti Egeru najdete hned troje lázně - lázně Demjén, Egerszálok  a aquapark v Egeru. V Egerszáloku se nachází solný kopec, který je v Evropě naprostý unikát a je zde možné noční koupání. Lázně Demjén leží na kopci a je odtud nádherný výhled do okolí. Aquapark Eger zase poskytuje spoustu zábavy na vodních atrakcích. v Miškovci se zase můžete těšit na návštěvu unikátních, jeskynních lázních. Vstupné do všech lázní jsou velice příznivé. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marta ?.)

Maximálna spokojnosť so všetkým. Od milého a príjemného personálu, veľmi chutnej a rôznorodej stravy všetko vynikajúce.

Vynikající (Michal P.)

Hotel, stravu, personál hodnotím na 1 - blízko hotela kúpele Zsory s novou čásťou...taký menší aquapark. Vstupné cca 4 eura.

Vynikající (Ľuboš M.)

Veľmi spokojní, naplnilo to naše očakávanie, ktoré bolo v zľave ponúkané. Zatiaľ nami navštívené wellness nás nesklamali.

Skvělé (Anna N.)

S pobytom v hoteli sme boli spokojní. Strava bola dobrá, chutná, personál milý a ústretový. Wellness nezodpovedal tomu, čo bolo v ponuke, ale vykompenzovali sme si to pobytom v termálnych kúpeľoch. Tie boli až nad naše očakávanie. Tie odporúčame každému.

Skvělé (Adriana E.)

Pobyt zodpovedal popisu, milí a ústretový personál, príjemné prostredie, výborná strava. Na mieste sa dorozumiete anglicky, nemecky aj poľsky.

Vynikající (Gabriela ?.)

Hotel aj ubytovanie bolo dobré, spokojnosť nadovšetko, za čo sme mali zaplatené a v ponuke sme dostali, personál príjemný dokonca sme sa dorozumeli aj trošku slovenský, strava aj wellness veľmi spokojný, taktiež odporúčame aj známym aj ostatným zákazníkom. termálne kúpalisko v zime dobré aj vonkajšie bazény aj vnútorne boli super. Odporúčam navštíviť.

Skvělé (Andrej P.)

Priemerný hotel, personal a služby v pohode, stravovanie a čistota hotelovej izby v poriadku. Hotel ma svoje sauny - malý wellness + masáže. ZSÓRY-FURDO je to vlastne mestečko s možnosťou ubytovania v hoteloch a prenajímaných domčekoch s väčším komplexom kúpalisk.

Vynikající (Petronela Vargová V.)

Ubytovanie bolo výborné, prostredie hotela pekné, pozitívne hodnotím dvor kde sme mohli byt s deťmi. Strava bola úžasná a naozaj bohatá. Wellness a všetky služby zodpovedali popisu. Nemáme žiadne výhrady.

Vynikající (Lenka L.)

So všetkým sme boli nadmieru spokojní - ubytovanie pekné, hlavne čisté zodpovedalo popisu, strava - chutná, možnosť výberu z viacerých jedál, služby na úrovni- majiteľ resp. recepčný sa staral o všetko vynikajúco počas celého pobytu, vždy sa pýtal, či niečo nepotrebujeme, teda záležalo mu, aby klienti v hoteli boli spokojní.

Vynikající (Andrea Z.)

S pobytom sme boli velmi spokojní, personál hotela Nr.1. Ochotní, príjemní, milí ludia. V celom hoteli čistota, všetko pre hostí. Popis hotela a služieb korešponduje so skutočnosťou.