Unikátní pobyt v maďarském lázeňském městě Mezökövesd pro dva v krásném hotelu Nefelejcs*** s bohatou polopenzí. Nechybí ani vstupné do léčivých, termálních lázní a neomezené využívání hotelové wellness zóny. Nezapomenutelný relax na severu Maďarska.

Relaxujte v maďarském lázeňském městě Mezökövesd


Nový hotel Nefelejcs*** najdete jen 150 metrů od známých a oblíbených lázní Zsory, které díky svým léčivým vlastnostem patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. Hotel představuje spojení elegance a komfortního ubytování - příjemně vybavené pokoje mají krásný výhled, klimatizaci, minibar a TV. Hotel není příliš velký, tudíž se zde můžete těšit na rodinnou atmosféru a servis na míru. 

Součástí hotelu je také restaurace, kde se můžete těšit na kvalitní, maďarskou a mezinárodní kuchyni. Nechybí ani wellness centrum s vnitřními i venkovními saunami a vířivkami a je zde i možnost přikoupit si masáže či solárium. 

Do Maďarska za lázeňskou relaxací

Hlavním lákadlem této oblasti jsou samozřejmě lázně Zsory, kde si díky balíčku užijete jeden den plný relaxace. Lázně s vnitřními i venkovními bazény jsou vyhlášeny po celém Maďarsku díky léčebné vodě, která pozitivně působí na revmatické, gynekologické a pohybové potíže.

Oblast Matyóland je známá hlavně díky svému folklórnímu umění a také lázeňství - v blízkosti najdete i vyhlášené lázně Eger a Miškovec. V bezprostřední blízkosti Egeru najdete hned troje lázně - lázně Demjén, Egerszálok  a aquapark v Egeru. V Egerszáloku se nachází solný kopec, který je v Evropě naprostý unikát a je zde možné noční koupání. Lázně Demjén leží na kopci a je odtud nádherný výhled do okolí. Aquapark Eger zase poskytuje spoustu zábavy na vodních atrakcích. v Miškovci se zase můžete těšit na návštěvu unikátních, jeskynních lázních. Vstupné do všech lázní jsou velice příznivé. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Andrea Becková B.)

realita zodpovedala opisu, veľmi pekný a čistý hotel, skvelý personál, výborná dovolenka

Skvělé (František S.)

Boli sme spokojní, všetko v hoteli bolo OK. Trochu nás sklamalo, že po slovensky personál rozprávať nevedel, ale to nie je dôvod na nespokojnosť. Nechýbali úsmevy, pestrá a bohatá strava a mimoriadne ochotná pani Renáta.

Vynikající (Gabriela ?.)

Hotel aj ubytovanie bolo dobré, spokojnosť nadovšetko, za čo sme mali zaplatené a v ponuke sme dostali, personál príjemný dokonca sme sa dorozumeli aj trošku slovenský, strava aj wellness veľmi spokojný, taktiež odporúčame aj známym aj ostatným zákazníkom. termálne kúpalisko v zime dobré aj vonkajšie bazény aj vnútorne boli super. Odporúčam navštíviť.

Vynikající (Zuzana H.)

S pobytom sme boli spokojni, hotel zodpovedal ***. Kupalisko je skutocne blizko. Velmi dobra bola strava, bufet aj rano aj vecer. Mozno by neuskodilo zaradit viac ovocia do stravy. Inak ale spokojnost. Skusili sme aj hotelovy wellness.

Skvělé (Hana ?.)

Hotel pěkný, čistý, dostali jsme vše co bylo na voucheru. Jídlo dobré, v lázních jsme celý den nevydrželi, ale to byl náš problém, lázně jsou pár kroků od hotelu. Jen nás mrzí komunikace personálu, skoro nikdo neuměl anglicky, ale s tím jsme počítali. Jinak pobyt doporučuji.

Vynikající (Jaroslav H.)

Pobyt v termálech splnil naše očekávání, s pobytem v hotelu i s termálními lázněmi jsme byli spokojeni.

Skvělé (Monika Kollmannova K.)

Hotel i strava super,jen komunikace byla trochu horší(nedalo se domluvit v NJ). Personál se milý a ochotný. Welnes na hotelu super. Do lázní Zsory opravdu kousíček. Mohu doporučit :)

Skvělé (Elena B.)

Hotel bol čistý, izby útulné ale wellness bol slabý. Nedostali sme poobedňajši drink ako bolo uvedene na kupóne. Pri prvej večeri chýbali prilohy. Ešte že tam boli kúpele, ktoré boli výborné.

Vynikající (Šárka D.)

Byli jsme velice spokojeni, hotel odpovídal popisu, obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Strava byla výborná a personál velice vstřícný a milý.

Vynikající (Vladimír Z.)

Příjemný hotel. Ochotný, jazykově vybavený personál. Výborná kuchyně. Výlet do města Eger.