Dopřejte si romantický zážitek v Benátkách. A&O Venezia Mestre nabízí ubytování na předměstí přímo u nádraží, čekají vás pokoje v moderním designu i snídaně formou bufetu. Na ostrov mezi gondoly a památky se dostanete snadno po Mostě svobody.

O ubytování

A & O Venezia Mestre je nově postavený hotel na předměstí Benátek, jeho polohu si však nebudete umět vynachválit. Stojí jen 500 metrů od železniční stanice a zastávky veřejné dopravy. Zároveň má hotel skvělé spojení na benátský ostrov (9 km) a do centra starého města s nespočtem památek.

Kde budete spát?

Těšte se na ubytování v moderních pokojích. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s WiFi a koupelnou se sprchou, WC i ručníky. Dále ale hotel nabízí i vícelůžkové pokoje s uzamykatelnými skříňkami. Pokud se na pobyt chystáte s celou rodinou, budete ubytováni v rodinných pokojích s palandami, kde se všichni pohodlně vyspíte.

Na čem si pochutnáte?

Ráno se v hotelové jídelně posílíte snídaní formou bufetu a na cestu po památkách si můžete za příplatek vzít obědový balíček. Na oblíbený nápoj si pak zajděte do hotelového baru.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je připraven dětský koutek.

Něco navíc

K dispozici je v budově také společenská místnost s TV, bankomat i WiFi připojení v celé budově hotelu. Dalším plusem je úschovna zavazadel , která vám umožní toulat se po městě bez zátěže i po check outu či před zahájením ubytování.

A&O Venezia Mestre **

Via Ca Marcello 19 , Benátky
Itálie

info@travelking.cz

+420 538 880 980

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 10 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětský koutek
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 km
Vzdálenost od moře
4,5 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Benátky Tip na výlet

Do italských Benátek jezdí lidé za romantikou už dlouhá léta. Město je vlastně jeden velký přístav postavený na ostrovech v mělké laguně. Jeho historické centrum bylo v roce 1987 prohlášeno za památku UNESCO. O historické skvosty tedy není nouze.

Co nesmíte minout při návštěvě Benátek?

  • Most Ponte di Rialto
  • Baziliku svatého Marka
  • Dóžecí palác
  • Za návštěvu také stojí zvonice sv. Marka, slavná galerie Gallerie dell’Accademia nebo kostel Santa Maria della Salute.

Historickým srdcem Benátek prochází 4 km dlouhý a asi 70 m široký hlavní vodní kanál Canal Grande. Nechte se zlákat na romantickou plavbu v gondole, určitě si domů odvezete nezapomenutelný zážitek.

Více informací
Benátky - Mestre
Forte Marghera
Padova