Zavítejte do slunného Toskánska a zažijte romantický pobyt v Hotelu Il Colombaio *** jen 40 km od Florencie. Každý den se těšte na chutné snídaně a večeře formou bufetu a neomezený vstup do venkovního bazénu. Místo vás dostane svou starobylou atmosférou. Děti do 10 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel Il Colombaio *** najdete v půvabném městečku Castellina in Chianti v Toskánsku. Rustikální zařízení hotelu sídlícího v tradiční kamenné vilce nabízí tu pravou atmosféru Itálie. Okolí hotelu navíc patří k oblíbeným místům na turistiku a cyklistiku - je totiž protkané zajímavými trasami a památkami. Jen 550 m od hotelu stojí Architektonické muzeum, vydat se můžete i za památkami do nedaleké Sieny (20 km) a Florencie (40 km).

Kde budete spát?

Budete ubytováni v pokojích vybavených tradičním nábytkem, které přímo dýchají osobitým stylem oblasti. Nechybí tu TV s plochou obrazovkou, minibar, skříň a vlastní koupelna s kosmetikou a fénem. Atmosféru dotvářejí odhalené stropní trámy a malované obrazy na stěnách.

Na čem si pochutnáte?

Na snídani formou bufetu si pochutnáte na místních sýrech, šunce a mnoha druzích sladkého i slaného pečiva. Na večeři se pak zastavte do restaurace vzdálené jen 300 m.

Město Siena Tip na výlet

Siena je perlou Toskánska. Navštivte zde úžasnou katedrálu Duomo, radnici Palazzo Pubblico a hlavně netradiční půlkruhové náměstí Piazza del Campo s renesanční kašnou. Od roku 1995 je město zapsáno v seznamu památek světového dědictví UNESCO. Sienská architektura je charakteristická stavbou z cihel. Důvodem jsou hlinité půdy v okolí města, vhodné pro výrobu cihel. Sienu naštěstí nepotkal osud většiny italských měst, které byly za druhé světové války vybombardovány. Město je tedy značně zachovalé. Nejpopulárnější událostí v ruce je zde tzv. Palia. Jedná se o koňské dostihy, které se konají na náměstí Piazza del Campo. Soupeří spolu jezdci z jednotlivých čtvrtí města. Čtvrť, která vyhraje, má poté právo uspořádat bujarý večírek ve čtvrti, která dostih prohrála, a to bez jakýchkoli postihů.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Přímo u hotelu je vám k dispozici venkovní bazén s lehátky, dále se zde nachází například letní terasa a alej, kde si pochutnáte na čerstvých fících přímo ze stromu.

Hotel Il Colombaio ***

Via Chiantigiana 29, Castellina in Chianti
Itálie

+39 057 774 0444

info@albergoilcolombaio.it

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zdarma
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km

Tipy na výlet