Zavítejte do slunného Toskánska a zažijte romantický pobyt v Hotelu Il Colombaio *** jen 40 km od Florencie. Každý den se těšte na chutné snídaně a večeře formou bufetu a neomezený vstup do venkovního bazénu. Místo vás dostane svou starobylou atmosférou. Děti do 4 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel Il Colombaio *** najdete v půvabném městečku Castellina in Chianti v Toskánsku. Rustikální zařízení hotelu sídlícího v tradiční kamenné vilce nabízí tu pravou atmosféru Itálie. Okolí hotelu navíc patří k oblíbeným místům na turistiku a cyklistiku - je totiž protkané zajímavými trasami a památkami. Jen 550 m od hotelu stojí Architektonické muzeum, vydat se můžete i za památkami do nedaleké Sieny (20 km) a Florencie (40 km).

Kde budete spát?

Budete ubytováni v pokojích vybavených tradičním nábytkem, které přímo dýchají osobitým stylem oblasti. Nechybí tu TV s plochou obrazovkou, minibar, skříň a vlastní koupelna s kosmetikou a fénem. Atmosféru dotvářejí odhalené stropní trámy a malované obrazy na stěnách.

Na čem si pochutnáte?

Na snídani formou bufetu si pochutnáte na místních sýrech, šunce a mnoha druzích sladkého i slaného pečiva. Na večeři se pak zastavte do restaurace vzdálené jen 300 m.

Kde budete relaxovat?

Přímo u hotelu je vám k dispozici venkovní bazén s lehátky, dále se zde nachází například letní terasa a alej, kde si pochutnáte na čerstvých fících přímo ze stromu.

Hotel Il Colombaio ***

Hotel Il Colombaio ***

Via Chiantigiana 29 , Castellina in Chianti
Itálie

+39 057 774 0444

info@albergoilcolombaio.it

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček je zdarma
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km

Tipy na výlet

Město Siena

Město SienaTip na výlet

Siena je perlou Toskánska. Navštivte zde úžasnou katedrálu Duomo, radnici Palazzo Pubblico a hlavně netradiční půlkruhové náměstí Piazza del Campo s renesanční kašnou. Od roku 1995 je město zapsáno v seznamu památek světového dědictví UNESCO. Sienská architektura je charakteristická stavbou z cihel. Důvodem jsou hlinité půdy v okolí města, vhodné pro výrobu cihel. Sienu naštěstí nepotkal osud většiny italských měst, které byly za druhé světové války vybombardovány. Město je tedy značně zachovalé. Nejpopulárnější událostí v ruce je zde tzv. Palia. Jedná se o koňské dostihy, které se konají na náměstí Piazza del Campo. Soupeří spolu jezdci z jednotlivých čtvrtí města. Čtvrť, která vyhraje, má poté právo uspořádat bujarý večírek ve čtvrti, která dostih prohrála, a to bez jakýchkoli postihů.

Více informací
Opatství San Galgano
Opatství San Galgano
Florencie
Florencie
Toskánsko
Toskánsko