Dopřejte si romantický zážitek v Benátkách. A&O Venezia Mestre nabízí ubytování na předměstí přímo u nádraží, čekají vás pokoje v moderním designu i snídaně formou bufetu. Na ostrov mezi gondoly a památky se dostanete snadno po Mostě svobody.

Moderní ubytování v benátském předměstí

A&O Venezia Mestre je nově postavený hotel jen 500 metrů od nádraží a zastávky veřejné dopravy. Zároveň má hotel skvělé spojení na benátský ostrov a do centra starého města.

Pokoje jsou zařízené v novém designu, k dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s koupelnou se sprchou, WC i ručníky, dále ale hotel nabízí i vícelůžkové pokoje s uzamytelnými skříňkami. Rodiny s dětmi budou ubytovány v rodinných pokojích s palandami.

Ráno se posilníte na snídaních formou bufetu a na cestu po památkách si můžete za příplatek vzít obědový balíček.

K dispozici je v budově také společenská místnost s TV, bar, vlastní bankomat i WiFi internet. Dalším plusem je úschovna zavazadel, která vám umožní toulat se po městě bez zátěže i po check outu či před začátkem ubytování. Pro děti je nachystaný dětský koutek.

Tipy na výlet

Benátky

Do italských Benátek jezdí lidé za romantikou už dlouhá léta. Město je vlastně jeden velký přístav postavený na mělké laguně. Jeho historické centrum bylo v roce 1987 prohlášeno za památku UNESCO, o historické skvosty tedy nouze. Nechte se ale zlákat i plavbou v gondole po kanálu Canal Grande, který je dlouhý 4 km. Tvořilo tu spousta umělců a narodil se tu skladatel Antonio Vivaldi, o inspirativní atmosféru tedy nebude nouze.

Benátky - Mestre

Mestre je předměstí Benátek, s ostrovní částí je spojené dlouhým železničním i silničním Mostem svobody. Ačkoliv historie tohoto místa spadá až dávno do starověku, dnes působí spíše průmyslově. Výjimkou zůstává historické jádro soustředěné kolem náměstí Piazza Ferretto, kde najdete strážní věž z roku 1108 s nepřehlédnutelnými hodinami, Starou radnici či Kostel sv. Vavřince ze 17. století.

Forte Marghera

Pevnost Forte Marghera v benátském předměstí Mestre byla původně postavena k vojenským účelům a představovala nepřekonatelnou bariéru chránící město. Dnes má stavba hodnotu především historickou a zaznamenává příliv turistů. Nejen proto se zde také konají četné kulturní akce a vyrostly zde restaurace a stánky s občerstvením, na vašem výletě vám tedy nebude nic chybět.

A&O Venezia Mestre **

Via Ca Marcello 19, Benátky
Itálie

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno