Pro nadšence do zimních sportů je tu pobyt v Hotelu Garní Al Nardis *** v italských Dolomitech. Hotel leží jen 10 minut od města Pinzolo, kde začíná jedna ze sjezdovek obřího ski areálu se 150 km lyžařských tratí. V ceně je také snídaně.

Hotel jen kousek od národního parku

Hotel Garní Al Nardis *** leží v horské vesnici Carisolo přímo v Dolomitech a nabízí ubytování v alpském stylu.

Ubytování je vhodné jak pro páry, tak pro rodiny. Hotel má celkem dvanáct pokojů vybavených dřevěným nábytkem, LED TV, telefonem, trezorem a vlastní koupelnou. K dipozici jsou pokoje s balkónem, podkrovní pokoje i apartmán s kuchyňkou.

V hotelu se podávají snídaně formou bufetu, které vám dodají potřebnou energii po celodenním sportování a objevování okolních hor. Vedle hotelu si můžete zajít na oběd do místní restaurace. Během pěkných dní si užijte venkovní posezení.

Hotel stojí jen 10 minut od města Pinzolo, kde najdete sjezdovky areálů Pinzollo a Madonna di Campiglio. Tyto tratě patří do jednoho velkého celku se skiareály Marilleva a Folgarida, který dohromady nabízí až 150 km sjezdovek různých obtížností.

Tipy na výlet

Ski areál Pinzolo - Campiglio

Sjezdovky u měst Pinzolo a Campiglio jsou součástí velkého lyžařského areálu, který celkem poskytuje 150 km sjezdových tratí a 61 vleků včetně express lanovky, která spojuje právě dvě zmíněná střediska. Kromě lyžování tu najdete i další vyžití - pro snowboardaře je tu Brentapark, pro běžkaře spousta stop a zabruslíte si na olympijském stadiónu.

Lyžařské středisko Passo Tonale

Světově proslulé lyžařské středisko v Itálii, které se pyšní ledovcem Presena s výškou 3 000 m n. m. Celková délka sjezdovek je přes 100 km a chloubou je černá sjezdovka z Passo Paradiso do Tonale, samozřejmostí je pak snowpark a funpark s 25 skoky a překážkami. Je zde také okolo 40 km běžeckých tratí.

Terme di Comano

V termálních lázní Terme di Comano najdete širokou nabídku péče o tělo, především k léčbě kožních potíží se zde využívá léčivá minerální voda z místních pramenů. Procedury jsou vhodné pro děti i dospělé, navíc zde budete mít krásný výhled na okolní památky, jako je farní kostel sv. Lorenzo nebo zřícenina římské pevnosti. Občerstvit se tu můžete typickou pochutinou, horskými bramborami.

Hotel Garní Al Nardis ***

Via Roncac 8, Carisolo
Itálie

+39 046 509 0096

info@garnialnardis.it

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 5 €/den
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno