Zažijte uvolňující dovolenou nabitou kulturními a sportovními zážitky. Ubytujte se v Garda Family House na břehu největšího italského jezera Lago di Garda a využijte všech výhod tohoto místa. V hotelu vás čeká polopenze, v okolí mnoho výletů.

Pohodlí v blízkosti jezera Lago di Garda

Garda Family House nabízí komfortní ubytování v oblíbené italské destinaci na břehu jezera Lago di Garda, největšího italského jezera. Krátkou procházkou se dostanete i na nákupy do centra Brenzone sul Garda.

Ubytování je zajištěno v pokojích v klasickém stylu s dřevěným nábytkem, miniledničkou, klimatizací, trezorem a WiFi připojením. V koupelně najdete čisté ručníky, toaletní potřeby a fén na vlasy. Dva z pokojů jsou přizpůsobené pro handicapované osoby.

V hotelové restauraci se setkáte s bohatým snídaňovým bufetem a delikátními italskými pokrmy, opomenout nesmíme ani nabídku místních vín.

Aktivitami a výlety proti nudě

Pobyt je ideální pro milovníky přírody a aktivní dovolené. Jezero nabízí bohaté vyžití, například výlet na loďce, windsurfing nebo plachtění. V okolí najdete mnoho pěších i cyklistických tras, volný čas můžete strávit také v zábavních parcích nebo prohlížením památek v okolních městech. Do romantické Verony je to asi 50 km.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (info@gardafamilyhouse.it, +390 456 598 700). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Kupón je platný pro 1 osobu. Uvedené ceny platí v případě obsazení pokoje min. 2 dospělými osobami.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 13,9 let 26 €/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • WiFi zdarma.

 • Parkování zdarma.

 • Místní poplatek 1 €/osoba od 12 let/den.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Lago di Garda

Lago di Garda

Gardské jezero je největším italským jezerem. Rozprostírají se na něm malé ostrůvky, díky čemuž získává svůj romantický nádech. Panuje zde příjemné středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing, plachtění apod. Okolí jezera je protkáno hustou sítí turistických stezek a cyklostezek rozprostírajících se v nádherné přírodě, nadšení tak budou i všichni aktivně založení turisté.

Torri del Benaco

Torri del Benaco

Torri del Benaco je oblíbené turistické místo, i když ne až tak známé, takže přes davy turistů se tady prodírat nebudete. Malý romantický přístav na východním břehu Gardského jezera se pyšní majestátním hradem (Château Scaliger) a středověkými hradbami a věžemi, které mu dodávají historický nádech. Staré centrum města tvoří dlouhá dlážděná ulice Corso Dante, kterou protínají kamenné chodníky s obchůdky a restauracemi. Městečko je proslavené výrobou vína a olivového oleje, nezapomeňte je vyzkoušet.

Zábavní park Gardaland

Zábavní park Gardaland

Zavítejte do světa úchvatných dobrodružství. Na výběr máte hned ze tří typů atrakcí. Pro malé snílky je tu sekce Fantasy, dobrodruhy všeho věku nadchne část Adventure, milovníky adrenalinu zase atrakce Adrenaline, díky kterým budete mít hlavu doslova v oblacích. Garland to je jeden velký svět zábavy a poznání. Zhruba kilometr od Parku se na ulici Via Derna nachází Sea Life Aquarium, které vám představí fascinující život 5000 podmořských živočichů. Vstupenky si můžete zakoupit jednotlivě do Parku či Aquaria, nebo rovnou do obou těchto úžasných center zábavy.