Moderní ubytování a italské snídaně

Hotel Le Dune *** najdete v italském městečku Lido Adriano, které je mezi turisty velmi oblíbené. Ubytováni budete v jednom z 19 moderně zařízených pokojů. V každém z nich je klimatizace, satelitní televize, WiFi připojení a vlastní koupelna se sprchovým koutem.

V hotelové restauraci si každé ráno pochutnáte na italské snídani formou bufetu. Těšte se tedy na voňavou kávu, džusy, sladké pečivo jako croissanty a koláčky, na výběr jsou i slané pokrmy.

Hotel přímo na písečné pláži

Hotel stojí přímo na pláži, takže od moře a písku vás bude dělit opravdu jen pár kroků. V hotelu je k dispozici sluneční terasa a rádi vám zapůjčí osušky na pláž. Přímo na pláži je pak k dispozici set se dvěma lehátky a slunečníkem.

Do centra města dojdete během pár minut. Pokud se chcete vydat na výlet do Ravenny, stačí jen nasednout na autobus. V okolí je i spousta dalších zajímavých míst, například zábavní park Mirabilandie.

Dodatečné info

  • Přistýlka na pokoji není možná.

  • Místní poplatek 1 €/osoba/noc.

  • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
  • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
  • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

  • Check in od 16:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček 50 €/pobyt

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Ravenna

Ravenna

Ravenna je hlavním městem provincie Ravenna a významné postaví měla už v minulosti, kdy byla v 5. století dočasně dokonce sídlem Římské říše. Největší rozkvět zažívala Ravenna během vlády císaře Valentiniana III., kdy byly postavené mnohé církevní památky, vyzdobené nádhernými mozaikami zčásti v antickém style, zčásti už v byzantském. Město je známé právě svým vzácným mozaikovým uměním, které zobrazuje především výjevy ze Starého a Nového zákona a v Evropě nemá obdobu. Jedinečná sbírka osmi raných křesťanských staveb byla zapsaná na seznam UNESCO.

Zábavní park Mirabilandia

Zábavní park Mirabilandia

Mirabilandia v městečku Savio u východního pobřeží severní Itálie představuje nezapomenutelný zážitek především pro rodiny s dětmi. Park se rozprostírá v nádherném prostředí na ploše 40 ha a nabízí 36 atrakcí, které jsou rozdělené do sedmi tematických oblastí. Vybrat si můžete od těch oddychovějších až po ty extra adrenalinové. Vstup na ty nejextrémnější atrakce je omezen výškou a věkem. Mezi tyto atrakce patří například loopingová dráha Katun s výškou 50 metrů. Kromě toho se můžete těšit na vzrušující vystoupení, například na komické akrobacie, dech beroucí kousky profesionálních skokanů do vody či ohromné kaskadérské představení s auty a motorkami. Vstupenky do parku Mirabilandia platí na dva po sobě jdoucí dny.

Comacchio

Comacchio

Italské letovisko Comacchio leží v provincii Ferrara, kde se rozprostírá na 13 písčitých ostrůvcích v zálivu Valli di Comacchio. Splavným kanálem je potom propojené i s námořním přestavem Porto Garibaldi. Díky množství kanálů tak město připomíná Benátky. Na rozdíl od slavnějších Benátek se však v uličkách Comacchia nemusítě prodírat davy turistů. Historie městečka sahá až do 6. století, kdy bylo významným přístevem, najdete tu také spoustu krásných architektonických památek. Symbolem města je most Trepponti z roku 1634, který spojuje dohromady pět ostrovů.