Recenze a hodnocení: Zámek Kliczkow

4,8/5
(Celkem 9 hodnocení)Skvělé
Osiecznica, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(magda M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2021
Krásný pobyt s vánočními trhy na nádvoří zámku. Výborné jídlo.
4/5  
(Šárka S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2018
Krásné ubytování, výborné jídlo, bazén, samotný zámek a park u zámku. Jen matrace v postelích poměrně dost měkké, špatně se spalo. Doporučujeme ale jen na kratší pobyt. V okolí toho není moc k vidění. Nedaleko opravdu velmi pěkné město Boleslawiec, dvě muzea keramiky.
5/5  
(Hana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2018
Se službami hotelu jsme byli moc spokojeni. Pohodlný prostorný pokoj, jídelna v krásném zámeckém prostředí. Široký výběr jídel výborné kvality. Krásný teplý bazén, který jsme měli většinou skoro pro sebe.
5/5  
(Dagmar M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2018
Pokud by byla na pokoji lednička a české TV programy, které hotel nabízel, tak jsme spokojeni, bazén super, komunikace na recepci pouze polština.
5/5  
(Stanislav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2018
Vše bylo super, pobyt předčil naše očekávání, výběr jídel v dostatečném množství a ve výborné kvalitě. Krásný výlet do města Bielowiec vzdáleného pouhých 12 km od Klickowa - návštěva muzea keramiky.
5/5  
(Simona Petrů P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2018
Vše v pořádku, určitě bych jela znovu, doporučuji všem.
5/5  
(Marie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 5. 2018
Služby OK, vzhledem k tomu, že šlo o Polsko a českých návštěvníků byla většina, byly by dobré informace v češtině. Stačilo by na pokoji v deskách na A4 napsat základní info - kde jsou obědy, večeře, prohlídka zámku a základy o okolí.
5/5  
(Věra V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2018
Vše fungovalo naprosto dokonale, ubytování výborné, strava přímo nevídaná (velikonoční snídaně zvláště), personál neuvěřitelně milý. Bazén fungoval, jediná chybička byl porouchaný vypínač u vířivky, takže nešla pustit. Ale to byla zcela zanedbatelná závada, my jsme byli naprosto spokojeni.Doporučujeme výlet do Boleslavce (centrum krásné polské keramiky a velmi pěkně zrenovované centrum), urřitě bude také pěkný cyklovýlet údolím řeky, my jsme na něj bohužel měli špatné počasí.
4/5  
(Milan Černoch Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 3. 2018
Strava super, hotel také, pouze bazén neskutečně studený, recepční nebyl schopen ve 3 hod. Ráno zajistit klid na sousedním pokoji.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet