Recenze a hodnocení: Zamek Kliczkow - Folwark Książęcy (Dolnoslezské vojvodství)

5/5
(Celkem 3 hodnocení)Vynikající
Osiecznica, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 3. 2018
Čtyřdenní pobyt od 25.3. -28.3.2018 na Knížecím statku u zámku Kliczkov s dvěma malými dětmi se nám velice vydařil. Věděli jsme, do čeho jdeme, protože jsme tento pobyt absolvovali v měsíci lednu 2018, s jedním dítětem. Ihned po příjezdu domů jsme se rozhodli pobyt zopakovat. I tentokrát jsme byli spokojeni se všemi službami a pobyt můžeme každopádně doporučit. I v tomto období jsme si s dětmi pobyt užili. Možností je spousta, od bazénu, sauny, procházek v parku, ping pongu, kulečníku, dětské herny... Doporučujeme vycházky do okolních lesů, a hlavně k řece Kwisa, kde řádí bobr. My jsme tentokrát dokonce jednoho u hráze přehrady viděli. Výlet do pěkného města Boleslawiec určitě stojí za to. Zajímavý je viadukt, všude po města keramika, a hlavně Termy Boleslawiec, kde se nám vyřádily malé děti. U statku mají děti možnost projet se na koni, i toho jsme využili. Prostředí u statku je v teplejších měsících než byl letošní březen vhodné k posezení venku.
5/5  
(Lucie D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2018
Ubytování i jídlo bylo skvělé. Nic nám nechybělo.
5/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 1. 2018
Čtyřdenní pobyt na Knížecím statku u zámku Kliczkow v období na začátku ledna předčil naše očekávání. Nebyl to náš první pobyt v Polsku, vždy jsme byli spokojeni, ale Kliczkow je skutečně jednička. Skvělý relax, možnost využití bazénu i sauny kdykoliv během dne, vynikající kuchyně, ochotný personál, moderní ubytování se sociálkou, ledničkou, bezproblémovou WIFI, parkováním. Krásný zrenovovaný zámek s bohatou historií, parkem, komnatami s původním vybavením a moderním wellness. Doporučuji návštěvu historického města Boleslawiec, kde jsou též malé TERMY, bazény, vířivky. Kvůli atrakcím pro děti jsme navštívili poslední den asi 70 km vzdálené TERMY Czieplice u Jelenie Gory. V okolí Kliczkowa je možné vyrazit též na procházky, šlo by to i na kole. Podél řeky Kwisy směrem k přehradě jsme narazili na řádění bobrů, viděli labutě, kachny. Maximální spokojenost s pobytem, a proto si jej ještě jednou zopakujeme.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet