• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 8 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Wellness Hotel Tyrapol - relaxace i aktivní dovolená

Oravské Beskydy, to je krásná příroda, která pohladí po duši úplně každého. Zajeďte si na dovolenou právě sem, do Wellness hotelu Tyrapol. Ubytování nabízí hotel ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Součástí každého z nich je vlastní sociální zařízení, TV a telefon.

K dispozici je v hotelu také restaurace, kde si můžete dopřát něco dobrého na zub ať už ze slovenské nebo mezinárodní kuchyně. Právě zde se podává polopenze, která je součástí balíčku.


Zákazníci Travelkingu vyzdvihují na pobytu ve Wellness Hotelu Tyrapol milý a ochotný personál, který se vždy snaží o to, abyste si vaši dovolenou maximálně užili.


Naberte síly ve wellness centru

Wellness centrum hotelu je vybaveno pro maximální spokojenost zákazníků. Je tu k dispozici plavecký bazén s chrličem vody, který pomáhá při bolestech zad a krčních obratlů. Dále můžete využít vířivku, finskou a parní saunu s různými inhalačními přísadami. Po saunování se osvěžíte v ochlazovacím bazénu, nebo použijete finské vědro. Využít můžete také masážní trysky ve sprchách.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Iveta K.)

Krásny pobyt, nemal chybu, veľká spokojnosť so stravou, ubytovaním aj welnesom. Personál zvládal všetko perfektne.

Skvělé (Iveta R.)

Hotel už má niečo za sebou. Počas celého pobytu fungovala iba jedna suna - druhá bola pokazená. Určite by sa hodila rekonštrukcia wellnessu. Personál ochotný.

Skvělé (Jarmila H.)

Pobyt zodpovedal popisu, dostali sme všetky zakúpené služby. Strava bola chutná, v bazéne chladnejšia voda. Personál bol ochotný a ústretový. Nakoľko sme absolvovali pobyt ešte pred sezónou, tak možnosti výletov trochu obmedzené, nakoľko ešte všetko nebolo otvorené.