Recenze a hodnocení: Vadkert Major *** (Sárvár)

4,6/5
(Celkem 83 hodnocení)Skvělé
Sárvár, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,6/5

Personál

4,6

Interiér hotelu

4,7

Lokalita hotelu

4,8

Strava

4,6

Služby hotelu

4,4
5/5  
(Lenka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 3. 2024
Hezké prostředí čisto a klid
5/5  
(petr G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2023
Skvělé jídlo i ubytování. V sobotu bývají v lázních za doplatek 1500 HUF od 21 do 01 noční párty. Je to koupání s programem. Škoda, že nás na to neupozornili dříve - mohli jsme zahrnout do našich plánů. Nicméně mezi místníma je o to (podle délky fronty u pokladny a plného parkoviště) velký zájem.
5/5  
(Ota C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2023
Hotel leží na okraji města v naprosto klidné lokalitě. Je ideální pro děti, protože v sousedtví hotelu jsou výběhy pro zvířata, které si děti mohou pohladit.
5/5  
(Oldřich M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2023
Skvělé
4/5  
(Pavel B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2023
Ubytování hezké, nově zrekonstruované. Večeře vynikající, ale při delším pobytu by asi byla jednotvárná. Snídaně ok, ale relativně malý výběr. Málo zeleniny a ovoce, případně vůbec. Skvělá lokalita hned vedle lázní/aquaparku.
5/5  
(Pavlína O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2023
Super
5/5  
(Václav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 6. 2023
Perfektní
4/5  
(Táňa Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2023
Dostali jsme voucher na termály a taky na polední polévky v hotelu. Abychom mohli na polévku, museli jsme si za 100,- zaplatit 1x opuštění termalu, takže polední jídlo v penzionu jsme vlastně museli zaplatit. Výhodné by bylo ve voucheru do termálu i jeho opuštění . Taky škoda, že termály měly cenu již sezonní, ale veškeré venkovní atrakce včetně bazénů byly ještě uzavřené. Ale to samozřejmě není mířeno na Vás.
2/5  
(Martin V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 12. 2022
Pobyt popisu úplně neodpovídal. Nebyl raut v rámci snídaně, jen pořád vajíčka či párky na objednávku. Postrádal jsem třeba moučníky, jogurty aj. na snídani. Nápoje nebyly k dispozici, museli jsme všechny nápoje objednávat. Večeře naopak byly super. S personálem byla obecně špatná komunikace (v AJ i NJ), každý tvrdil něco jiného (třeba ohledně služeb wellness v hotelu). Skoro všichni prakticky nerozuměli a nedokázali s námi komunikovat. Úklid pokoje též žádná sláva. Jakoby si skoro všichni udělali předčasné vánoce.
5/5  
(Zoja N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2022
Strava vynikajici. Docela velké porce. Nedalo se to najednou vše snist
5/5  
(Vlasta P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 11. 2022
krásné prostředí hotelu, vstřícný personál, vynikající jídlo
5/5  
(Roman S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 11. 2022
Pěkné, čisté a teplé ubytování poblíž lázní. Strava byla exklusívní, porce veliké a i když je menu jenom o 5 chodech, tak není co vytknout.
5/5  
(Václav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2022
V hotelu Vadkert Major jsme byli již po čtvrté. Pokaždé jsme byli spokojeni. Tentokrát to bylo obzvlášť skvělé. Výtečná kuchyně a srdečná obsluha, snažící se mluvit česky, byla tou třešinkou na dortu.
5/5  
(Jaromír Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 11. 2022
Dobrý den, pobyt byl úžasný, jako vždy,jelikož jsme si jej vybrali již POTŘETÍ :-)))) což bych řekl, že je za všechna dobrozdání :-)))Mějte se pěkně Jaromír a Romana Škrachovi
4/5  
(Karin S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2022
Pobyt zde se nám celkem líbil. Při objednávce jsem psala do holelu,jestli by nám pridělili přízemní pokoj,když máme roční dítě a kočárek.Dali nám podkrovní pokoj v 3.p. (Pro čtyřčlenou rodinu).Malé pokoje, které ani nejsou v galerii hotelu.Takže zklamání.Polévku zdarma jsem nevyužili,byli jsme celý den v lázních. Dobře hodnotím jídlo.Bylo vynikající. Až na smažený řízek s ryží nebo smaž.žampiony s rýží.Pro nás nezvyklá kombinace,která šla obměnit za jinou přílohu. Dezerty luxusní.Na snídani jsme jsi všichni vybrali to co máme rádi.
5/5  
(ivan O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2022
vse na 100% urovni velka spokojenost dekuji
4/5  
(Václav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2022
Spokojeni
4/5  
(Václav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2022
Pobyt doporučuji. Ubytování v prostorných, čistých a dobře vybavených pokojích v klidné části města. Na hlavní vstup lázní je to kousek. Stravování dobré, personál méně úslužný.
5/5  
(Květa S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2022
Pobyt se nám líbil, lokalita byla perfektní, protože vstup do lázní byl hned přes silnici (ani jsme s tím nepočítali), jen ubytování v podkroví, byť pěkné v těch vedrech bylo náročné. Strava byla trochu jednotvárná (výběr v jeden den pouze ze smažených jídel), Jízdní kola jsme si užili, dokonce měli i malé kolo pro dítě s helmou. Děti zvířátka milují, bohužel jsme si chtěli zaplatit jízdu na koni, ale personál u koní mluví pouze maďarsky, tak jsme se nedomluvili. Ale oslík byl jedinečný. Recepce hotelu byla velmi vstřícná, přes překladač jsme se domluvili o všem kromě těch koní. Přistýlka pro větší děti byla dost úzká - rozkládací křeslo o š. cca 120cm.
4/5  
(Sándor J. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2022
Automaticky přeloženo (Zobrazit originál)
Poloha hotelu je dobrá, blízko lázní, daleko od centra. Okolí je krásné, tiché a klidné. Jídlo je chutné, personál ochotný. Pokoj není nejmodernější, čistota je 8/10. Jakmile se porouchal kotel, netekla celý večer teplá voda.
5/5  
(Táňa Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 6. 2022
Vše v pohodě, akorát v TV jen maďarské programy
4/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 6. 2022
Ubytování na velice pěkném místě a v hezkém prostředí. Do termálních lázní cca 8 minut pěšky k hlavnímu vchodu, cca 3 minuty ke vchodu letnímu. Pokoje nové vkusně zařízené, akorát klima/topení se dost špatně nastavuje. Snídaně možná bývají bohatší, ale bylo nás zde celkem asi jen 6 ubytovaných. Příjemná recepční i obsluha.V sobotu 19. února ráno u snídaně nás upozornili, že večer bude restaurace zavřená pro nějakou akci a že nám v 18:30 donesou večeři na pokoj. Museli jsme tedy opustit předčasně termální lázně a čekat na pokoji na donos jídla. To nám donesli na tácu, polévka trochu vylitá, jídlo vlažné, žádné dochucovací prostředky (hranolky potřebovali dosolit). Na pokoji nejsou prostory určené ke stravování, možnost byla pouze deska u stěny. Považujeme to jako nestandardní a nefér. Za nepohodlí a nekvalitní stravování měla být poskytnuta alespoň nějaká kompenzace.
3/5  
(Tomáš Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 6. 2022
Někdo nás mohl upozornit na příplatek za to, že mají Maďaři svátek. Prostředí a hotel byly fajn, personál také.
5/5  
(Petr P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2022
...s pobytem v hotelu jsme vyli s manželkou maximmálně spokojeni, hotel umístěn mimo ruch města, v noci absolutní klid, vstup do lázní cca 10 minut volné chůze, personál pracoval na jedničku, strava ideální, výběr pestrý a vhodný...vše co bylo nabízeno bylo do puntíku splněno...pokud bude možnost pojedeme s manželkou znova....
4/5  
(Tomáš H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2022
Ano velmi příjemné
5/5  
(Václav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 5. 2022
Bylo to perfektní, krásné čisté ubytování, upravené okolí. Vst´vali jsme se zpěvem ptáků a sledovali, jak ženou 20hlavé stádo koní na pastvinu. Jen domluva byla složitější, s angličtinou většina personálu dost bojovala a občas to vedlo k nedorozumění. Myslím, že všichni umí německy.
5/5  
(Václav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 4. 2022
Vše odpovídalo popisu, ubytování je skvělé, jídlo dobré, personál dělá co má, ale žádnou srdečnost neočekávejte.
5/5  
(Lukáš D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 3. 2022
Perfektní pobyt - jde o veliký a krásný areál přímo naproti lázním (sezónní vstup je přes silnici), hlavní vstup se jen obejde areál (10 minut). Areál je kompletně zrekonstruovaný a jde o starý statek/zámek. V areálu koně, pro děti zvířátka na hlazení (osel, poník, kozy, ovce). Dětské hřiště, spousta prostoru. Pokoje krásné a velké. Naprosto bez problému pro 2+2. Parkování přímo u vchodu v areálu. Restaurace super, ráno snídaně standard, večere výběr z menu. Doporučuji.
4/5  
(Ivana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2022
Vše v pohodě, pouze strava vzhledem k tomu, že jsme byli jediní ubytovaní hosté byla tomuto přizpůsobena (omezený výběr).
4/5  
(Lea V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2022
Pobyt v hotelu neměl chybu.
5/5  
(Alena T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2022
Pobyt překonal naše očekávání, útulný velký pokoj, výborná strava. Vhodné pro milovníky koní a přírody.
4/5  
(Petr Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 12. 2021
V rámci ročního období spokojenost.
5/5  
(marie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2021
Skvělé prostředí, příjemný personál.
5/5  
(josef O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 11. 2021
Vše OK, nemělo to chybu.
5/5  
(Anna K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 11. 2021
Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše. Snídaně standart, večeře výborné a velké porce. Polévku v poledne jsme nestihli, byli jsme v lázních. Jízda na koni poprvé v životě byl zajímavý zážitek. Ubytování čisté, velký pokoj s terasou. Počasí na listopad krásné, slunce, barevná okolní příroda, všude klid a ticho, pohoda, v hotelu nás spalo 5 hostů. Vhodné pro pobyt s dětmi, různá zvířata v ohradách, velký oplocený park. Hotel je přes silnici přímo u letního vchodu do lázní, nyní jsme obcházeli krátkou 8 min procházkou k hlavnímu vchodu. Kdo chce klid a pohodu, tady ji najde a je tu správně. Kdo chce zábavu a nákupy, doporučuji jiné ubytování. Negativa: měkké postele, horší izolace hluku z vedlejšího pokoje a chodby.
5/5  
(Václav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Byli jsme spokojeni. Pokoje pěkně zařízené a všude čisto. Dostali jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. Jídlo velmi dobré, jen rychlost doplňování bufetu byla někdy sporadická.
5/5  
(Jaromír Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Prostředí bezvadné, obdrželi jsme vše a personál byl vstřícný. Strava velmi dobrá, jen jsem očekával více maďarské kuchyně, ale chápu, že složení jídelníčku vychází ze zkušeností s hosty :-)))
5/5  
(Zoja N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 10. 2021
Musím napsat, že jsme byli mile překvapeni prostředím, službami i ochotou personálu. Hotýlek je kousek od termálních lázní a přitom v krásné přírodě kolem, kde jsou koně, ohrada s laňkami, oslíkem. Nádhera.
5/5  
(jana K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 15. 10. 2021
Hotel krásny, prostredie príjemné.
5/5  
(Marketa M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2021
Krásný hotel, báječný aquapark a lázně v jednom. Město Sárvár je velmi krásné na procházky, jídlo bylo vynikající, moc rádi se sem vrátíme zas načerpat energii. Není co vytknout.
4/5  
(Dana W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Strava převážně smažená jídla.
4/5  
(Ivana C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Prostředí moc pěkné, klidné. Akorát trochu zaváněly koně. Pro milovníky koní optimální lokalita. Strava v hotelu dostačující, moc dobrá. Pokoje nové, čisté. Termály byly kousek od hotelu.
4/5  
(Michaela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Velmi příjemné prostředí. Hotel je kousíček od lázní. Skvělé místo na ubytování s dětmi. V areálu jsou koně a další zvířata.
4/5  
(Jindřich Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2021
Trochu zklamání z prostředí kolem ubytování , všude přítomné mouchy od zvířat , které jsou v ohradách v blízkosti restaurace ( zahrádce) … Zakoupené 2 poukazy pro 4 dospělé osoby… Na pokoji 2 plnohodnotné postele, 1 přistýlka ( zřejmě rozložená pohovka a 1 přistýlka (kovové lehátko ) - to bylo velké zklamání … bylo mi líto syna. Snídaně moc dobré, večeře průměrné. Vše se stále opakuje. Personál hotelu příjemný. Místo umístění hotelu skvělé, kousek do termálních lázní… a o to nám hlavně šlo. Skvělý nápad vláček, který má zastávku v areálu hotelu a projíždí celý Sárvár.
5/5  
(Petra J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2021
Vše podle očekávání bylo super.
5/5  
(Antonín R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2021
Celý pobyt se nám velice líbil, zcela odpovídal našim představám. Celé zařízení je velice hezké, ubytování na skvělé úrovni, stravování bezvadné, personál velice ochotný a jazykově vybavený.
4/5  
(Sylva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2020
Prostředí hotelu bylo pěkné, obdrželi jsme vše v souladu s nabídkou. Co se týká půjčení kol, které bylo součástí voucheru, tak kola byla v katastrofickém stavu. Snídaňový bufet byl poměrně bohatý, trochu pomalejší doplňovaní , to stejné u večeře, museli jsme čekat až si někdo všimne, že nádoba je prázdná. Obecně personál byl takový nesourodý, pomalejší, neorganizovaný, možná brigádníci, a s výjimkou jediné recepční jsme se s nimi nemohli pořádně domluvit ani anglicky ani německy. Pokoj celkem v pořádku, bohužel třetí patro pod střechou trochu nevyhovující, bez klimy by se to nedalo, chyběl mi sušák na prádlo. Jinak prostředí v pořádku, do termálů kousíček.
5/5  
(Kristýna Košvancová K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 3. 2020
Pobyt se nám velmi líbil. Prostorné, čisté, velmi příjemně zařízené pokoje. Příjemné prostředí pro děti. Jídlo velmi chutné a bohaté. Personál usměvavý a nápomocný. Lázně jsou opravdu kousek.
5/5  
(Zdenka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 2. 2020
Hotel je kousek od Termálních lázní na klidném místě od centra města. Pokoje jsou nově zařízené. Strava výborná, výběr z několika jídel. Polopenze + polévka v poledne, je dostačující strava po celý den. Personál vychází zákazníkům vstříc, jsou ochotní komunikovat i v Českém jazyce.
5/5  
(Martina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 2. 2020
Áno, bolo to fajn

Ověřeno Travelkingem

“Lokalita hotelu je báječná – pobyt v blízkosti zvířat i přírody byl zkrátka fantastický. V hotelu je klidná atmosféra, která se skvěle hodí k jeho okolí. Zaměstnanci byli velmi milí a usměvaví. V hotelové restauraci jsme si pochutnali na lahodných jídlech (nechybí ani nabídka pro děti). Lázně i zastávka vyhlídkového vláčku byly vzdáleny doslova pár kroků. Hotel Vadkert Major *** doporučuji jak rodinám s dětmi, tak i párům, které touží po trošce romantiky. Skvělé zážitky tu čekají na každého!” Přečtěte si celou recenzi

Zoltan Horvath - Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Osobně ověřeno v: Květnu 2022

Právě v prodeji pro Vadkert Major ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet