Recenze a hodnocení: Vadkert Major *** (Sárvár)

4,7/5
(Celkem 62 hodnocení)Skvělé
Sárvár, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,7/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,7

Lokalita hotelu

4,8

Strava

4,5

Služby hotelu

4,4
5/5  
(Květa S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2022
Pobyt se nám líbil, lokalita byla perfektní, protože vstup do lázní byl hned přes silnici (ani jsme s tím nepočítali), jen ubytování v podkroví, byť pěkné v těch vedrech bylo náročné. Strava byla trochu jednotvárná (výběr v jeden den pouze ze smažených jídel), Jízdní kola jsme si užili, dokonce měli i malé kolo pro dítě s helmou. Děti zvířátka milují, bohužel jsme si chtěli zaplatit jízdu na koni, ale personál u koní mluví pouze maďarsky, tak jsme se nedomluvili. Ale oslík byl jedinečný. Recepce hotelu byla velmi vstřícná, přes překladač jsme se domluvili o všem kromě těch koní. Přistýlka pro větší děti byla dost úzká - rozkládací křeslo o š. cca 120cm.
4/5  
(Sándor J. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2022
Automaticky přeloženo (Zobrazit originál)
Poloha hotelu je dobrá, blízko lázní, daleko od centra. Okolí je krásné, tiché a klidné. Jídlo je chutné, personál ochotný. Pokoj není nejmodernější, čistota je 8/10. Jakmile se porouchal kotel, netekla celý večer teplá voda.
5/5  
(Táňa Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 6. 2022
Vše v pohodě, akorát v TV jen maďarské programy
4/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 6. 2022
Ubytování na velice pěkném místě a v hezkém prostředí. Do termálních lázní cca 8 minut pěšky k hlavnímu vchodu, cca 3 minuty ke vchodu letnímu. Pokoje nové vkusně zařízené, akorát klima/topení se dost špatně nastavuje. Snídaně možná bývají bohatší, ale bylo nás zde celkem asi jen 6 ubytovaných. Příjemná recepční i obsluha.V sobotu 19. února ráno u snídaně nás upozornili, že večer bude restaurace zavřená pro nějakou akci a že nám v 18:30 donesou večeři na pokoj. Museli jsme tedy opustit předčasně termální lázně a čekat na pokoji na donos jídla. To nám donesli na tácu, polévka trochu vylitá, jídlo vlažné, žádné dochucovací prostředky (hranolky potřebovali dosolit). Na pokoji nejsou prostory určené ke stravování, možnost byla pouze deska u stěny. Považujeme to jako nestandardní a nefér. Za nepohodlí a nekvalitní stravování měla být poskytnuta alespoň nějaká kompenzace.
3/5  
(Tomáš Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 6. 2022
Někdo nás mohl upozornit na příplatek za to, že mají Maďaři svátek. Prostředí a hotel byly fajn, personál také.
5/5  
(Petr P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2022
...s pobytem v hotelu jsme vyli s manželkou maximmálně spokojeni, hotel umístěn mimo ruch města, v noci absolutní klid, vstup do lázní cca 10 minut volné chůze, personál pracoval na jedničku, strava ideální, výběr pestrý a vhodný...vše co bylo nabízeno bylo do puntíku splněno...pokud bude možnost pojedeme s manželkou znova....
4/5  
(Tomáš H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2022
Ano velmi příjemné
5/5  
(Václav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 5. 2022
Bylo to perfektní, krásné čisté ubytování, upravené okolí. Vst´vali jsme se zpěvem ptáků a sledovali, jak ženou 20hlavé stádo koní na pastvinu. Jen domluva byla složitější, s angličtinou většina personálu dost bojovala a občas to vedlo k nedorozumění. Myslím, že všichni umí německy.
5/5  
(Václav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 4. 2022
Vše odpovídalo popisu, ubytování je skvělé, jídlo dobré, personál dělá co má, ale žádnou srdečnost neočekávejte.
5/5  
(Lukáš D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 3. 2022
Perfektní pobyt - jde o veliký a krásný areál přímo naproti lázním (sezónní vstup je přes silnici), hlavní vstup se jen obejde areál (10 minut). Areál je kompletně zrekonstruovaný a jde o starý statek/zámek. V areálu koně, pro děti zvířátka na hlazení (osel, poník, kozy, ovce). Dětské hřiště, spousta prostoru. Pokoje krásné a velké. Naprosto bez problému pro 2+2. Parkování přímo u vchodu v areálu. Restaurace super, ráno snídaně standard, večere výběr z menu. Doporučuji.
4/5  
(Ivana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2022
Vše v pohodě, pouze strava vzhledem k tomu, že jsme byli jediní ubytovaní hosté byla tomuto přizpůsobena (omezený výběr).
4/5  
(Lea V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2022
Pobyt v hotelu neměl chybu.
5/5  
(Alena T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2022
Pobyt překonal naše očekávání, útulný velký pokoj, výborná strava.Vhodné pro milovníky koní a přírody.
4/5  
(Petr Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 12. 2021
V rámci ročního období spokojenost.
5/5  
(marie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2021
Skvělé prostředí, příjemný personál.
5/5  
(josef O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 11. 2021
Vše OK, nemělo to chybu.
5/5  
(Anna K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 11. 2021
Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše. Snídaně standart, večeře výborné a velké porce. Polévku v poledne jsme nestihli, byli jsme v lázních. Jízda na koni poprvé v životě byl zajímavý zážitek. Ubytování čisté, velký pokoj s terasou. Počasí na listopad krásné, slunce, barevná okolní příroda, všude klid a ticho, pohoda, v hotelu nás spalo 5 hostů. Vhodné pro pobyt s dětmi, různá zvířata v ohradách, velký oplocený park. Hotel je přes silnici přímo u letního vchodu do lázní, nyní jsme obcházeli krátkou 8 min procházkou k hlavnímu vchodu. Kdo chce klid a pohodu, tady ji najde a je tu správně. Kdo chce zábavu a nákupy, doporučuji jiné ubytování. Negativa: měkké postele, horší izolace hluku z vedlejšího pokoje a chodby.
5/5  
(Václav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Byli jsme spokojeni. Pokoje pěkně zařízené a všude čisto. Dostali jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. Jídlo velmi dobré, jen rychlost doplňování bufetu byla někdy sporadická.
5/5  
(Jaromír Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Prostředí bezvadné, obdrželi jsme vše a personál byl vstřícný. Strava velmi dobrá, jen jsem očekával více maďarské kuchyně, ale chápu, že složení jídelníčku vychází ze zkušeností s hosty :-)))
5/5  
(Zoja N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 10. 2021
Musím napsat, že jsme byli mile překvapeni prostředím, službami i ochotou personálu. Hotýlek je kousek od termálních lázní a přitom v krásné přírodě kolem, kde jsou koně, ohrada s laňkami, oslíkem.Nádhera.
5/5  
(jana K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 15. 10. 2021
Hotel krásny, prostredie príjemné.
5/5  
(Marketa M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2021
Krásný hotel, báječný aquapark a lázně v jednom. Město Sárvár je velmi krásné na procházky, jídlo bylo vynikající, moc rádi se sem vrátíme zas načerpat energii. Není co vytknout.
4/5  
(Dana W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Strava převážně smažená jídla.
4/5  
(Ivana C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Prostředí moc pěkné, klidné. Akorát trochu zaváněly koně. Pro milovníky koní optimální lokalita. Strava v hotelu dostačující, moc dobrá. Pokoje nové, čisté. Termály byly kousek od hotelu.
4/5  
(Michaela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Velmi příjemné prostředí. Hotel je kousíček od lázní. Skvělé místo na ubytování s dětmi. V areálu jsou koně a další zvířata.
4/5  
(Jindřich Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2021
Trochu zklamání z prostředí kolem ubytování , všude přítomné mouchy od zvířat , které jsou v ohradách v blízkosti restaurace ( zahrádce) … Zakoupené 2 poukazy pro 4 dospělé osoby… Na pokoji 2 plnohodnotné postele, 1 přistýlka ( zřejmě rozložená pohovka a 1 přistýlka (kovové lehátko ) - to bylo velké zklamání … bylo mi líto syna. Snídaně moc dobré, večeře průměrné. Vše se stále opakuje. Personál hotelu příjemný. Místo umístění hotelu skvělé, kousek do termálních lázní… a o to nám hlavně šlo. Skvělý nápad vláček, který má zastávku v areálu hotelu a projíždí celý Sárvár.
5/5  
(Petra J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2021
Vše podle očekávání bylo super.
5/5  
(Antonín R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2021
Celý pobyt se nám velice líbil, zcela odpovídal našim představám. Celé zařízení je velice hezké, ubytování na skvělé úrovni, stravování bezvadné, personál velice ochotný a jazykově vybavený.
4/5  
(Sylva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2020
Prostředí hotelu bylo pěkné, obdrželi jsme vše v souladu s nabídkou. Co se týká půjčení kol, které bylo součástí voucheru, tak kola byla v katastrofickém stavu. Snídaňový bufet byl poměrně bohatý, trochu pomalejší doplňovaní , to stejné u večeře, museli jsme čekat až si někdo všimne, že nádoba je prázdná. Obecně personál byl takový nesourodý, pomalejší, neorganizovaný, možná brigádníci, a s výjimkou jediné recepční jsme se s nimi nemohli pořádně domluvit ani anglicky ani německy. Pokoj celkem v pořádku, bohužel třetí patro pod střechou trochu nevyhovující, bez klimy by se to nedalo, chyběl mi sušák na prádlo. Jinak prostředí v pořádku, do termálů kousíček.
5/5  
(Kristýna Košvancová K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 3. 2020
Pobyt se nám velmi líbil. Prostorné, čisté, velmi příjemně zařízené pokoje. Příjemné prostředí pro děti. Jídlo velmi chutné a bohaté. Personál usměvavý a nápomocný. Lázně jsou opravdu kousek.
5/5  
(Zdenka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 2. 2020
Hotel je kousek od Termálních lázní na klidném místě od centra města. Pokoje jsou nově zařízené. Strava výborná, výběr z několika jídel. Polopenze + polévka v poledne, je dostačující strava po celý den. Personál vychází zákazníkům vstříc, jsou ochotní komunikovat i v Českém jazyce.
5/5  
(Martina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 2. 2020
Áno, bolo to fajn
4/5  
(Jozef M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 12. 12. 2019
Prostredie bolo pekné, v tichom prostredí, ideálne pre rodiny s deťmi, ubytovanie vyhovujúce, strava výborná.
5/5  
(Renáta L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 12. 2019
Hotel velmi příjemný, v hezkém prostředí, byli jsme mimo sezonu, takže byl klid. Strava dobrá, slibované menu o 4 chodech celkem splnilo očekávání, v každém chodu bylo na výběr z cca 5ti jídel. Lázně také příjemné, snad jediným nedostatkem bylo to, že děti nemohou do bazénu s léčivou/nejteplejší vodou - což dětem nevadilo, jen já jsem se chodila ohřát sama.
5/5  
(Eva Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 10. 2019
Vše bylo vynikající, žádný problém, obsluha ochotná, jídlo vynikající.
5/5  
(Stanislava P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2019
Naprostá spokojenost! Ubytování ve velkém areálu, kde chovali koně, dostali jsme 3-lůžkový pokoj, i když jsme byli dva, bezvadná kuchyně a velice milý personál.
5/5  
(Gustav L. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2019
S pobytom sme boli veľmi spokojní. Krásne prostredie, milý personál, kúpalisko 2 minúty od hotela. Strava vynikajúca. Kto sa nechce len kúpať, v meste Sárvár je toho dosť čo vidieť. Hlavne hrad priamo v meste a arborétum. Doporučujeme.
4/5  
(Jana L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2019
Prostředí velmi pěkné, strava spíše průměrná. personál ochotný.
4/5  
(PETRA C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2019
Ubytování bylo dobré, až na jeden problém. Po obdržení klíčů od pokoje nebyl pokoj uklizený. Museli jsme dalších 15 minut čekat. Jídlo bylo dobré.
5/5  
(Šimon H. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2019
Všetko bolo v poriadku, už som aj doporučil ale uvítací drink sme nedostali ale to nám ani tak nevadilo.
5/5  
(Mirek D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 5. 2019
Výborné!
5/5  
(Mirek D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 5. 2019
Vše OK.
5/5  
(Ota C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2019
Jedná se komplex několika budov. Restaurace je umístěna spolu s recepcí v jedné budově. Do restaurace se dochází venkovním velmi klidným areálem. Jídelna je velká. Je z bývalé konírny. Všude čisto. Jídlo výborné. Snídaně byly také dostačující. Všechno probíhalo v naprostém klidu. Obsuha ovládá němčinu a částečně také angličtinu.
5/5  
(Ota C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2019
Byli jsme ubytováni v apartmánu, který byl velmi moderně zařízený. Nic v něm nechybělo. Jídlo bylo skvělé, typicky maďarské i s výběrem zvěřinového masa. Dostali jsme všechno, co bylo uvedeno na voucheru. A areálu hotelu byl "božský" klid. Určitě jsme tam nebyli naposledy. Velmi doporučujeme i rodinám s dětmi.
5/5  
(Eliška Adamcová A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 5. 2019
Moc se nám líbilo okolí hotelu, pokoje prostorné, čisté, jídlo výborné, vše jsme obdrželi dle kuponu.
5/5  
(Eliška Adamcová A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 5. 2019
Ubytování se nám moc líbilo. Jídlo bylo výborné. Vše jsme obdrželi.
4/5  
(Aleš H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 5. 2019
Byli jsme zde již podruhé. Zpětně hodnotím loňský pobyt jako lepší.
5/5  
(Libor F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 4. 2019
Nádherné místo. Klid a příroda, velmi ochotný personál, velmi dobré jídlo. Perfektní koupání v termálních vodě. Pět minut od ubytování. Krásné město. Byly jsme velmi spokojeni, určitě se vrátíme.
3/5  
(Maria V. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 21. 4. 2019
Ubytovanie pekne, ale nebolo dostatočne upratané a bol prach všade.vonkajsie prostredie nádherne a strava chutná,ale maly vyber na raňajky aj večere.
4/5  
(Markéta V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 3. 2019
V hotelu jsme byli spokojeni, všude čisto a teplo. Perfektní jízda na koni, děti byli nadšené. Jen úklid pokojů byl slabší a strava také nic moc. Obdrželi jsme všechno, co bylo na kupónu uvedeno.

Ověřeno Travelkingem

“Lokalita hotelu je báječná – pobyt v blízkosti zvířat i přírody byl zkrátka fantastický. V hotelu je klidná atmosféra, která se skvěle hodí k jeho okolí. Zaměstnanci byli velmi milí a usměvaví. V hotelové restauraci jsme si pochutnali na lahodných jídlech (nechybí ani nabídka pro děti). Lázně i zastávka vyhlídkového vláčku byly vzdáleny doslova pár kroků. Hotel Vadkert Major *** doporučuji jak rodinám s dětmi, tak i párům, které touží po trošce romantiky. Skvělé zážitky tu čekají na každého!”

Celá recenze pobytu
Mé fotky z pobytu
Zoltan Horvath - Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Osobně ověřeno: Květen 2022

Právě v prodeji pro Vadkert Major ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet