Vadkert Major ***

Vadkert Major ***

Vadkert krt. 2, Sárvár
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 6 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,4 km
Vzdálenost od lázní
0,5 km
Zastávka
1 km

O ubytování

Hotel Vadkert Major *** se nachází v obklopení přírodou na okraji lázeňského města Sárvár. Původní lovecký zámeček v klasicistním stylu byl v roce 2012 zrekonstruován do podoby romantického hotelu. Botanická zahrada a arboretem je odtud jen 1 km a hrad Nádasdy 1,5 km. K romantickým procházkám podél břehu láká jezero Csónakázó (1 km).

Kde budete spát?

Ubytováni zde budete v komfortních, klimatizovaných pokojích s vybavením z přírodních materiálů. V každém z nich se dočkáte také SAT TV, WiFi připojení, trezoru a vlastní koupelny se sprchou a fénem. Na výběr jsou také designové apartmány až pro 4 osoby v prostorách bývalého hřebčína.

Na čem si pochutnáte?

Na maďarské i mezinárodní kuchyni si pochutnáte v rámci polopenze v restauraci s letní terasou, kde se také griluje.

Kde budete relaxovat?

Některé varianty mají také neomezený vstup do hotelového wellness. Uvolnit se tu můžete ve vířivce, finské a infra sauně, parní kabině nebo na relaxační terase.

Něco navíc

V areálu hotelu je možné zapojit se do aktivit jako jízda na koni nebo rybolov, děti potěší možnost pohladit si a nakrmit zdejší koně, kozy nebo srnky.

Ověřeno Travelkingem

“Lokalita hotelu je báječná – pobyt v blízkosti zvířat i přírody byl zkrátka fantastický. V hotelu je klidná atmosféra, která se skvěle hodí k jeho okolí. Zaměstnanci byli velmi milí a usměvaví. V hotelové restauraci jsme si pochutnali na lahodných jídlech (nechybí ani nabídka pro děti). Lázně i zastávka vyhlídkového vláčku byly vzdáleny doslova pár kroků. Hotel Vadkert Major *** doporučuji jak rodinám s dětmi, tak i párům, které touží po trošce romantiky. Skvělé zážitky tu čekají na každého!” Přečtěte si celou recenzi

Zoltan Horvath - Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Osobně ověřeno v: Květnu 2022