• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Komfortní ubytování v klidné lokalitě

Hotel Vadkert Major *** se nachází v obklopení přírodou na okraji lázeňského města Sárvár. Botanická zahrada Sárváru je odtud jen 1 km a vodní hrad Nádasdy 1,5 km.

Původní lovecký zámeček v klasicistním stylu byl v roce 2012 zrekonstruován do podoby romantického hotelu. Ubytováni zde budete v komfortních pokojích s vybavením z přírodních materiálů. Na výběr jsou také designové apartmány až pro 4 osoby v prostorách bývalého hřebčína.

Na maďarské i mezinárodní kuchyni si pochutnáte v rámci polopenze v restauraci s letní terasou, kde se také griluje.

Vyžití a odpočinek pro celou rodinu

V areálu hotelu je možné zapojit se do aktivit jako jízda na koni nebo rybolov, děti potěší možnost pohladit si a nakrmit zdejší koně, kozy nebo srnky.

Některé varianty mají také neomezený vstup do hotelového wellness. Uvolnit se tu můžete ve vířivce, finské a infra sauně, parní kabině nebo na relaxační terase.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Markéta V.)

V hotelu jsme byli spokojeni, všude čisto a teplo. Perfektní jízda na koni, děti byli nadšené. Jen úklid pokojů byl slabší a strava také nic moc. Obdrželi jsme všechno, co bylo na kupónu uvedeno.

Vynikající (Marie P.)

Pobyt odpovídal popisu. S poskytnutými službami jsme byli spokojeni, personál hotelu je ochotný a vstřícný. Překvapil nás jen malý počet hostů hotelu. Pokud do Sarvaru, tak do hotelu Vadkert Major.

Vynikající (Marie P.)

Prostředí hotelu se nám velice líbilo, apartmán byl prostorný a čistý, měl vlastní vchod a proto jsme měli zajištěné soukromí. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedené/včetně projížďky na koni, která byla umožněna naší 5leté vnučce - pro ni asi nezapomenutelný zážitek. Personál hotelu byl milý a ochotný. Večeře jsme si vybírali z jídelního lístku, kde bylo uvedeno 5 druhů polévek, 5 hlavních jídel a 5 druhů salátů - každý den byl jídelní lístek stejný. Jídlo bylo poměrně chutné, porce velké.