Apát utca 21., Keszthely
Maďarsko

+36 83 319 875

tokajersales@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 2 000 HUF/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
0,9 km
Zastávka
1,1 km

O ubytování

Tokajer Wellness Panzió *** leží v maďarském městečku Keszthely, které leží přímo u břehu proslulého Balatonu. Užijte si romantické procházky kolem vodní hladiny, koupání v osvěžující vodě, řadu sportovních aktivit či lenošení na jedné z pláží. Nezapomeňte si projít také samotné městečko, které je plné restaurací, cukráren a barů. Najdete tu však i krásný Zámek Festetics (1,6 km), Minizoo (1,6 km), Muzeum Marcipánu, Muzeum hudby a fonografie nebo třeba Muzeum Cadillaců či Balatonu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 32 pokojů, které se nachází ve 3 budovách. Standardní pokoje jsou vybaveny pohodlným dvoulůžkem, LCD televizí, klimatizací, trezorem, lednicí, balkonem a vlastní koupelnou se sprchou, županem a fénem. K dispozici jsou i pokoje Extra a apartmány, z nichž některé mají kuchyňku či tří a čtyřlůžkové pokoje pro větší rodiny.

Na čem si pochutnáte?

Součástí penzionu je jídelna, ve které se každé ráno podávají chutné snídaně formou bufetu.

Kde budete relaxovat?

Penzion má dvě relaxační zóny, tu venkovní jistě uvítáte v létě, vnitřní je k dispozici celoročně. Ve wellness centru najdete vnitřní vyhřívaný bazén, vířivku, infra saunu, finskou saunu, solnou jeskyni, solárium a fitness centrum. Ve venkovní části pak dva bazény (jeden je současně také vířivkou) a prostornou zahradu a terasu s lehátky určenou na opalování.