Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Recenze a hodnocení: Strand Hotel Bogács *** (Bogács)

3,7/5
(Celkem 9 hodnocení)Dobré
Bogacs, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,7/5

Personál

3,9

Interiér hotelu

3,6

Lokalita hotelu

4,2

Strava

3,4

Služby hotelu

3,6
5/5  
( Gyuláné F. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2023
Automaticky přeloženo (Zobrazit originál)
Dostali jsme, co jsme slíbili
3/5  
(Lumír Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2023
Vzhledem k oblíbenosti autocampu se lázně svou naplněností stávají bezcenné. V teplých a léčivých bazénech se koupou i novorozenci a nikomu to nevadí... Příště si vybereme jiný hotel.
3/5  
(Jitka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2023
Zaskočilo nás že u polopenze je jídlo vydáváno pouze do 16 hodin, pak je restaurace uzavřena. Sice vám umožní si jídlo objednat a portýr hotelu vám ho večer ohřeje. Výběr jídel je ale velice skromný a k ohřátí se hodí jen polévka a guláš. Také nás zaskočilo, že v nabídce je volný vstup do lázní ale do vnitřních prostor - kryté zážitkové lázně- jsme si museli doplatit. V hotelu neberou karty a jediný bankomat v dosahu byl mimo provoz zřejmě už delší dobu.
3/5  
(József Ignác J. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2023
Automaticky přeloženo (Zobrazit originál)
Líbilo se mi okolí hotelu, blízkost pláže, koupání do 22 hodin bylo dobré! K internetu jsme se mohli připojit až 2. den, první den nefungovala televize, večer se na recepci nepodařilo problém vyřešit. Stravování je dostatečné, jídlo bylo chutné!
5/5  
(Lumír Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2022
Prostředí lázní i hotel byl adekvátní umístění a ceně. Na malé nedostatky v koupelně, jako vytékající voda ze sprchového koutu, se dal přehlídnout, ale mela se utřít.
4/5  
(Vladimír P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 5. 2022
Pobyt odpovídal popisu. Strava i ostatní nabídnuté služby byly v pořádku. Nepříjemná byla oslava někoho z perzonálu - velmi hlučná až do 01,00 hodin. Určitě si nikdo z hostů nezdříml.
3/5  
(Jitka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 3. 2022
Dobrý den, bohužel nemůžeme všechno pochválit. Hotel jsme si vybrali hlavně kvůli tomu -"nemusíte se bát jazykové bariéry, personál hovoří slovensky a neomezený vstup do lázní propojených s hotelem (6 bazénů)". Za celý pobyt tam nikdo z personálu neznal ani slovo slovensky, do bazénů jsme mohli ve čtvrtek a pátek, o víkendu nás paní hrubě vykázala, na recepci nám sice vyměnily náramky ale nic se nezměnilo, jen si na nás paní zavolala posilu. Nakonec nám recepční ukázal na venkovní bazény a pokrčil rameny. Další problém byl se stravou. Ráno jsme šli do restaurace na snídani, všichni kolem nás bez povšimnutí procházeli včetně recepční až na dotaz nás zavedla na opačný konec hotelu a ukázala nám menší jídelnu. Večer jsme šli na večeři a situace se opakovala. Jiný recepční nám vysvětlil, že večeři nemáme a ať si zajdeme do restaurace (měli jsme zaplacenou polopenzi). Nakonec nám dal k telefonu slovensky hovořící paní. Vysvětlila nám, že si večeře musíme objednávat. Nabídla nám jako kompenzaci nedělní oběd (pokoj musíte opustit v 10 hod.) To snad ke kritice stačí. Hotel se nám jinak líbil, všude čisto.
3/5  
(Zdena H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2021
Nesmíte mít očekávání. Hotel je ve stylu 90 let. Před hotelem je malé parkoviště (1000 Ft/den). Dále se platila lázeňská taxa při odjezdu. Personál je vcelku milý. Mluví maďarsky a trochu anglicky, takže je lepší mít překladač v mobilu. Úžasné je zde to, že můžete jako host používat léčebné bazény od 6 - 22 h. Horší je, že ačkoli jsme měli zaplacenou polopenzi, nevěděli o tom a po dlouhých dohadech nám dali zapravdu. Ovšem večeře není jako večeře. Jidlo jsme měli už v 15 hodin, déle to nebylo, mimo sezonu a víkend, možné, neb restaurace važila jen do 15. hodin. Restaurace vypadala spíše jak jídelna ze základní školy 90.let. Výběr byla smažená jídla či polévky (guláš a vývar) zelenina pouze nákladná, čerstvou neměli, sladké (palačinky, knedlíky)... No dnes už se to nevidí v hotelech, takže jsme to museli zpracovat, (jak se říká, "válku na nás"). Shrnuto : koupání skvělé, jídlo "dalo se", pokoj čistý, jen vodu nutno dlouze odpustit, aby tekla teplá voda; wellnes na hotelu (finská sauna a solárium průměr ), wellness placený v lázních byl lepší. Škoda, že hotel nemá více snahy, neb by to byl luxus. Vinné sklípky kousek od hotelu s dobrým vínem. Při příjezdu v 17h jsme neměli už večeři, dali nám doporučení na penzion Albastrom hned vedle a byli jsme rádi, že tam nebydlíme (zážitek jak z hororu a to jsme celkem odolní), lepší byla kousek dál pizzerie Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem. Možná shoda náhod, špatná doba, ale rádi se sem i přes nedostatky vrátíme znovu, neb koupání nemělo chybu.
4/5  
(Zdena S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2020
Hotel pěkný, personál milý, jídlo (snídaně) slabší, ale v nedaleké restauraci se dalo výborně najíst. Voda super.

Právě v prodeji pro Strand Hotel Bogács ***