Recenze a hodnocení: Spa Resort komplex Bristol Royal **** (Karlovy Vary)

4,7/5
(Celkem 9 hodnocení)Skvělé
Karlovy Vary, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,7/5

Personál

4,3

Interiér hotelu

4,1

Lokalita hotelu

4,6

Strava

3,5

Služby hotelu

3,7
5/5  
(Lucia Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2022
Hotel byl velmi příjemný, blízko centra. Personál byl milý a nápomocný. Určitě doporučuji!
5/5  
(Vendula G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 3. 2022
Hotel byl pěkný a čistý, snídaně byly bohaté. Trochu nás mrzel wellness, kdy nám přišla voda v bazénu trochu studená, nebo možná celkově ovzduší ve wellness. Jinak vířivka byla velká, takže se tam vlezlo více lidí. Také orientace v hotelu byla komplikovanější, jelikož byly propojené asi 4 hotely dohromady, a muselo se procházet různými chodbami a jezdit výtahy, ale asi nic nepříjemného. Pobyt v hotelu jsme si jinak velice užily.
5/5  
(Petr P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 2. 2022
Vše bylo perfektní. Pouze mě zklamalo parkování. Tel. číslo, které je uvedeno nefunguje, takže nelze objednat parkování. Placené parkoviště cca 2km od hotelu. Vše ostatní bylo perfektní.
5/5  
(Alena S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 12. 2021
Náš pobyt romantické Vánoce byl úžasný. Všechny služby na jedničku. Personál nemůžu dostatečně vynachválit. Jídlo super. Vše fungovalo - bazén, sauna, vířivka. Vřele doporučuji tento krásný hotel!
5/5  
(Rozálie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2021
Hotel je obrovský a krásný. Nabízí spoustu služeb. Vše odpovídá popisu a personál je velmi ochotný a milý. Bohužel nám ale moc nechutnalo.
4/5  
(Viktoriia O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2021
Byla jsem spokojená, jenom nebyl funkční televizor.
4/5  
(Jana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2021
Hotel je umístěn nad kolonádou a kousek od Jeleního skoku. Pokoje jsou čisté, personál převážně ukrajinský. Strava na úrovni školní jídelny a pokud nejíte houby, bude nemile překvapeni a rozhodně neodpovídá 4*.
4/5  
(Elena L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2021
1. Na recepci jsem cekala na check in hodinu a pul, protože slečna nemohla najit rezervaci od Travelking nebo nevěděla jak pracovat s kupony. Do teď nevím v čem byl problém, v službách hotelu, v rezervaci, kterou neudělal Travelking za mě při nákupu, v slečně, která byla ten den na recepci. Ale bylo to hodně stresující. 2. Hotel dávno nebyl rekonstruován, nábytek je starý, koberce asi z minulého století. Ale vše je čisté, uklízečky dělají svou práci velmi dobře. 3. Fitness - není dezinfekce ani na ruce, ani na stroje, hodiny jsou rozbité, voda není, běžecký pás nefunguje. 4. Jídlo - jsem mela snídaně, nic extra, průměr 5. Bazén - ok Pro pobyt na 2 noci bohatě stačí.
5/5  
(Jana Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2021
VŠE BYLO V POŘÁDKU. DOPORUČUJEME.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet