Zbojnická Koliba

Zbojnická Koliba

Oravská Jasenica 620, Oravská Jasenica
Slovenská republika

+421 948 251 200

penzion@zbojnickakoliba.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
50 m
Zastávka
1,3 km
Sjezdovka
13,4 km

O ubytování

Utečte na pár dní od každodenního shonu i starostí a ukryjte se v Penzionu Zbojnická koliba, který vás na chvíli přenese do dob minulých, plných folklóru, tradic, dobrého jídla a lásky k přírodě. Penzion je postaven v tradičním stylu a stojí v dědině zvané Oravská Jasenica, tedy v Podbeskydské vrchovině a v tradičním regionu Orava. Na penzionu ale nezahálejte příliš dlouho, čekají vás totiž krásy Oravy. Projeďte si je na kole nebo se na vše podívejte rovnou z vodní hladiny Oravské přehrady (4 km), kterou můžete přeplout na loďce. Navštivte určitě i jedinečné muzeum kávy v Krušetnici (11,2 km), Oravskou železnici (25 km) nebo Oravský hrad (20 km). Do Termálního aquaparku Meander to pak máte cca 33 km. V zimě pak využijte skvělé sjezdovky ve Ski pohoda (20 km) nebo Orava snow (25 km).

Kde budete spát?

Ve dvoulůžkových pokojích vybavených dřevěným nábytkem se budete cítit jako doma. Každý pokoj má vlastní koupelnu, ale také WiFi připojení, televizi a možnost přistýlky, takže na pobyt můžete vyrazit s celou rodinou.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci penzionu potěšíte své chuťové pohárky vynikajícími pokrmy. K přípravě jídel zde používají poctivé domácí suroviny. Ochutnejte třeba bryndzové halušky, voňavou česnečku, pečené kolínko či pokrmy z jehněčího masa. Interiéry restaurace jsou také ze dřeva, místnosti dominuje originální lustr a určitě vás zaujme také vyřezávané zábradlí a tematické dekorace.

Kde budete relaxovat?

Ve Zbojnickém Wellness & Spa si dokonale oddychnete. Prohřejte se v jedné ze tří saun (finská, parní a infra), pokud máte raději chlad, je tu také kryosauna. K relaxaci poslouží i horká vířivka, Kneippova koupel či jedinečná procedura - pivní lázeň s následným odpočinkem na lůžku ze slámy. Zkuste také oxygenoterapii, terapii světlem či thajskou masáž.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je tu k dispozici dětský koutek.

Něco navíc

Sportovně založené hosty nadchne fit zóna přímo v penziónu, kde si můžou zacvičit.

Ověřeno Travelkingem

“Naprosto nás nadchl styl celého hotelu. Pokoje byly obrovské a útulné, v restauraci jsme si pochutnali na snídaních i večeřích - na výběr bylo ze spousty tradičních slovenských dobrot. Jediné mínus může být pro někoho umístění, večer tady totiž není moc co dělat, ani kam jít (bez nutnosti někam přejet autem).”

Nikol Chrástová - Marketingový tým
Osobně ověřeno: Července 2019