Resort Orsino

Resort Orsino

Volarská 167, Horní Planá
Česká republika

+420 381 001 700

rezervace@orsino.cz

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od jezera
0,2 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
26 km
Sjezdovka
19 km

O ubytování

Nově vybudovaný a moderně zařízený Resort Orsino je komplex čtyř samostatných budov, který se nachází přímo na břehu vodní nádrže Lipno nedaleko obce Horní Planá. Nádherná okolní příroda a blízkost Národního parku Šumava zaručují skvělé možnosti výletů a sportování po celý rok.

Rozsáhlá síť značených turistických stezek vás dovede například na nedalekou rozhlednu Dobrá voda (2 km), k Plešnému jezeru (15 km), na Vítkův hrádek (38 km) nebo ke Stožecké kapli (28 km). Překrásný výhled na Lipno a okolní vrcholy budete mít ze Stezky v korunách stromů (35 km). Autem se během půl hodinky dostanete do Českého Krumlova (30 km), který vás okouzlí svým nádherným historickým centrem a památkami UNESCO.

Během léta se můžete osvěžit na nedaleké pláži Horní Planá (1 km), která je považována za vůbec nejkrásnější pláž na Lipensku. Najdete zde také skvělé podmínky pro rybaření a houbaření. Za zimními radovánkami se vydejte do ski areálu Lipno nad Vltavou (35 km), případě do ski parku Frymburk (30 km).

Z cílů na rakouské straně hranice doporučujeme lyžařský areál Hochficht (20 km), běžecké trasy kolem Schönebenu (20 km) a rozhlednu Moldaublick (21 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 41 světlých stylových dvou až třílůžkových pokojů s možností přistýlky. Každý pokoj je kromě nového nábytku a pohodlných lůžek vybavený také televizí, WiFi připojením a minilednicí.

Na čem si pochutnáte?

Na výborných bufetových snídaních i večeřích si pochutnáte v restauraci s nádherným výhledem na Lipno. Pokrmy jsou připravovány vždy z čerstvých regionálních potravin. Samozřejmostí je také široká nabídka nápojů včetně kvalitních českých i zahraničních vín.

Kde budete relaxovat?

Ve wellness centru je vyhřívaný bazén, finská sauna a relaxační zóna. Za příplatek můžete využít také privátní vířivku nebo si dopřát jednu z mnoha nabízených masáží.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je u hotelu dětské hřiště.

Něco navíc

Součástí areálu je hřiště na míčové hry, kroket, relaxační zóna s lehátky a vlastní vstup do Lipna s písečnou pláží.

Také si zde můžete zapůjčit koloběžky, nafukovací kajaky a paddleboardy, k dispozici je také kolárna a lyžárna.