• Check in od 14:00 hodin, check out do 9:30 hodin

  • Domácí mazlíček povolen (po dohodě)

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Užijte si svoji dovolenou u moře v klidném městečku Seget Donji - Vranjica v Chorvatsku, které najdete jen 6 km od historického centra známého Trogiru.

Těšit se můžete na ubytování v Penzionu Sarah, dvoulůžkové pokoje (některé s možností až dvou přistýlek) s vlastním sociálním zařízením a terasou či balkonem. V penzionu je dále k dispozici restaurace s letní zastřešenou terasou, kde si vychutnáte podávanou polopenzi.

Oblázková pláž hned u penzionu

Pouze 80 metrů od vašeho ubytování se nachází oblázková pláž s pozvolným sestupem do moře. Díky azurové vodě je moře ideální ke koupání a díky profilu pláže také pro rodiny s dětmi. Okolní ticho a příroda vám zase zaručí dostatek prostoru k relaxaci a odpočinku.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Milena P.)

Ubytování moc hezké. Koupání 5 minut na pláž. Večeře výběr ze 3 jídel. Všechna jídla nám chutnala. Ovoce k večeři. Snídaně 3x přilepšení párek, vajíčka, šunka, salám, sýr. Jinak klasika máslo, džem, mazací sýr, med, jogurt, veka.

Dobré (Peter U.)

Uvítal by som pestrejšiu ponuku raňajok - nejaké salámy, či šunku, ktoré absentovali. Večer boli v poriadku, celkový dojem čo sa týka stravy beriem pozitívne, avšak s ubytovaním sme neboli celkom spokojní. Malá izba, bez klimatizácie (bral by som kľudne aj za doplatok), slabé vybavenie na možnú prípravu stravy, len jedna spoločná rýchlovarná kanvica, fajn by bola na každej izbe vlastná kanvica a spoločná aspoň jedna mikrovlnná rúra. Kúpeľňa (mimo izby) už veľa pamätá a vyžadovala by si renováciu, zvlášť vanička sprchovacieho kúta a celkovo spracovanie je "za zenitom". Syn mal byť s nami na izbe, no musel byť ubytovaný v ďalšej vedľa, nakoľko na prístelke by sa jednoducho nevošiel do izby. Delegátka bola v pohode, nebol problém.

Skvělé (Peter B.)

Super dovolenka, pobyt zodpovedal popisu, chýbala klíma, noci boli veľmi teplé, pláž bola blízko, cca 200m, strava priemerná, ale dobrá. Oplatí sa ísť na výlet do Trogiru a plavbu loďou na ostrovy Šolta a Čiovo.