• Check in od 16:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

V blízkosti toho nejlepšího z Polska

Penzion Pod Tatrami *** se nachází na jihu Polska, mezi městy Nowy Targ a Zakopane. Pokud hledáte ubytování, ze kterého to budete mít blízko k tomu nejzajímavějšímu z Polska, pak jste na správné adrese. Cesty odsud vedou do pohoří Gorce, Pienin, o kousek dál najdete Oravu a Spiš. A samozřejmě Tatry.

Penzion Pod Tatrami nabízí ubytování v celkem 23 pokojích. V každém najdete vlastní koupelnu se sprchou, fénem, ručníky a toaletními potřebami. Pokoje jsou vybaveny LCD TV, rychlovarnou konvicí a z oken si užijete skvělý výhled na majestátní vrcholky hor.

Ideální dovolená pro rodiny

V penzionu myslí i na ty nejmenší hosty. Nebojte se tedy vyrazit i s dětmi - přichystáno je pro ně vše potřebné. Jednak aby se nenudily, jednak abyste vy prožili svou dovolenou bez starostí.

Na vyžádání je k dispozici: dětská postýlka, vanička, příbory a nádobí, vysoké židle a polštářky. Kromě toho penzion nabízí mnoho atrakcí, které vaše ratolesti zabaví: vnitřní i venkovní hřiště, x-box hernu, místnost se stolním tenisem a fotbálkem.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana N.)

Hotel útulný, personál milý a ochotný, strava výborná všetko ako bolo uvedené v kupóne - môžem odporučiť. Navštívili sme Termy Szaflary - spokojnosť.

Dobré (Jiří K.)

Pokoj velmi malý, postel úzká a krátká, pokoj čistý. Strava - snídaně skvělé, večeře servírovaná a skromná. V ceně měl být neomezený vstup do sauny, skutečnost - na objednávku a za 30 zlotých na osobu. Při příjezdu zpočátku odmítli poskytnou večeři, následně jsme večeři v omezené míře dostali. Personál se snažil problémy řešit.

Vynikající (Zdeněk P.)

Strava, vybavení penzionu a personál vše na vysoké úrovni personál milý a ochotný poradit ve všem co bylo potřeba, v okolí několik termálů a dobrý výlet do Zakopaného - papouškárna, prohlídka města, skokanských můstků a výjezd lanovkou na Kasprowu horu.